Przed nami ostatni odcinek popularnego programu TVN. Kto wygra Top Model 8? O tym przekonamy się już za ponad godzinę. O zwycięski tytuł walczą dzisiaj: Stanisław Obolewicz, Sandra Dorsz, Dawid Woskanian i Olga Kleczkowska. Na zwycięzcę czekają wspaniałe nagrody: okładka magazynu Glamour, kontrakt z agencją modelek Model Plus oraz 100 tysięcy złotych. Przygoda uczestników z programem dobiega końca, ale bez względu na dzisiejszy wynik, każdego z nich czeka kariera w modelingu i wiele zawodowych wyzwań. Finałowy odcinek transmitowany na żywo to wielkie emocje. Program prowadzą Michał Piróg i - wyjątkowo w tym roku - Magda Mołek, która zastępuję Joannę Krupę, świeżo upieczoną mamę. Staszek, Olga, Sandra i Dawid walczą o pierwsze miejsce Top Model 2019. Jeśli macie swoich faworytów, możecie już głosować, ponieważ macie realny wpływ na wyniki! Wysyłajcie smsy o treści imienia osoby, która Waszym zdaniem powinna wygrać na numer 7322. Głosy widzów i punkty jurorów zadecydują o tym, kto wygra tegoroczną edycję.

Top Model 8: Sandra Dorsz. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ] >>>

Finał Top Model 2019 - gościem specjalnym Kasia Struss. Występ Rosalie i wspomnienia uczestników

Odcinek rozpoczął się wideo-callem z Joanną Krupą. Jurorka w towarzystwie swojej maleńkiej córeczki Ashy dodała otuchy finalistom Top Model 8. Okazuje się, że mimo tego iż nie może być fizycznie na finale, będzie wspierała uczestników przez cały wieczór. Publiczność w studio i widzów przed telewizorami rozgrzała Rosalie. W rytm jej utworu Więcej wszyscy uczestnicy pojawili się na wybiegu. Na wielkim finale, oprócz jurorów: Kasi Sokołowskiej, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki, jest obecny również gość specjalny - modelka Kasia Struss

Na początku zobaczyliśmy wspomnienia czwórki finalistów i przypomnieliśmy sobie, jak wyglądała ich droga w Top Model 8. Opowiedzieli o momentach słabości i przełomowych chwilach w programie, największych sukcesach oraz zdradzili to, czego się nauczyli. Dla każdego z nich to była wspaniała przygoda, która umocniła ich w przekonaniu, że modeling to zawód, w którym pragną się spełniać. „Lubię modeling, kręci mnie to i chcę z tym wiązać swoją przyszłość”, mówi Dawid Woskanian Magdzie Mołek już na wizji TVN. Z kolei Olga Kleczkowska powiedziała, że dopiero podczas programu zdała sobie sprawę, że chce być modelką. 

Top Model 8 - finał. Sesja na Kubie i okładki magazynu Glamour

Teleportujemy się na gorącą i słoneczną Kubę! Finaliści Top Model 2019 i jurorzy, a także nasza redakcyjna ekipa spędziła ponad tydzień na wyspie, przygotowując sesje okładkowe Staszka, Sandry, Olgi i Dawida. Przyszedł czas na ujawnienie okładek każdego z finalistów. Kasia Struss jest zachwycona zdjęciem okładkowym Dawida, podobnie jak Marcin Tyszka. „Nieustannie inspiruje mnie uroda Olgi”, komentuje Kasia Sokołowska, widząc na pierwszej stronie Glamour finalistkę programu. Reżyserce podoba się również Staszek. Fotograf Marcin Tyszka porównał go natomiast do młodego francuskiego aktora Jean-Paula Belmodno. Najmniej punktów od jurorów i Kasi Struss otrzymuje okładka Olgi. Z kolei Staszek, Sandra i Dawid dostali po 11 punktów. Walka jest coraz bardziej zacięta!

Finał Top Model 2019 - pokaz Mariusza Przybylskiego i występ Krzysztofa Zalewskiego. Odpada Sandra Dorsz 

Na scenie pojawia się wspaniały Krzysztof Zalewski i wykonuje na żywo utwór Luka. W tym samym czasie 15 uczestników Top Model prezentuje kolekcję projektanta Mariusza Przybylskiego. Dynamiczny pokaz w rytm rockowego przeboju artysty podkręca emocje. 

Po pokazie oglądamy backstage sesji zdjęciowej, na której Staszek, Olga, Dawid i Sandra pozowali z samochodem. Jurorzy są zachwyceni figurą Dawida Woskaniania, ale ostatecznie przyznają mu 7 punktów za zdjęcie. Natomiast Olga dostaje maksimum punktów od jurorów i Kasi Struss, czyli 12. Kasia Sokołowska chwali pracę Sandry i ciałem - finalistka otrzymuje 8 punktów. Zdjęcie Staszka „w ruchu” zostaje ocenione na 8 punktów. Punktami jurorów prowadzi Olga Kleczkowska - czy to ona wygra Top Model 2019? Za kilka minut jeden z uczestników odpadnie z finału.

[AKTUALIZACJA]

Głosami widzów i jurorów z programu jako pierwsza odpada Sandra Dorsz. Do finału Top Model 2019 przechodzą: Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska i Staszek Obolewicz. 

Finał Top Model 8 - pokaz duetu MMC i sesja zdjęciowa Apart

Oglądamy kolejny pokaz mody, tym razem duetu MMC. Uczestnicy prezentują zimowe, ale również wieczorowe projekty. Oversize, cekiny i odblaskowe elementy - tak w skrócie można podsumować kolekcję polskich projektantów. Na scenie gra - również duet, ale tym razem muzyczny - Kuba Karaś i Piotr Rogucki

Finaliści wzięli udział w trudnej, ale bardzo stylowej sesji zdjęciowej dla marki biżuterii Apart. Uczestnicy pozowali z koniem! Magiczne zdjęcie Dawida zdobyło od jurorów i gościa specjalnego 11 punktów, podobnie jak profesjonalne zdjęcie Olgi. Natomiast fotografię Staszka oceniono na 10 punktów.

Punktami jurorów Top Model 8 ponownie na prowadzeniu jest Olga Kleczkowska! To ostatnie chwile, aby oddać głosy na swoich faworytów.

Top Model 8 - kto wygrał?

Decyzją zarówno jurorów, jak i głosami widzów Top Model 8 wygrywa Dawid Woskanian! 20-latek pokonał w programie Olgę Kleczkowską i Staszka Obolewicza. Dawid Woskanian ma duże powody do radości! Model wygrał 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją Model Plus oraz okładkę magazynu Glamour. Ale to nie wszystko. Program Top Model stworzył mu wielkie możliwości i dał szansę, którą - jesteśmy tego pewne - wykorzysta jak najlepiej. Będziecie śledzić jego karierę w modelingu? My na pewno! 

Top Model 8: Dawid Woskanian. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o zwycięzcy Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ] >>>