Florence Pugh Zach Braff pierwszy raz przyłapani zostali w kwietniu 2019 roku, gdy spacerowali po Nowym Jorku, trzymając się za ręce. Młodą aktorkę i doświadczonego filmowca dzieliło niemal 20 lat, a cały świat spisywał związek na straty. Para jednak nie robiła sobie nic z nieprzychylnych komentarzy, zamieszkała razem i wspólnie zaadoptowała pieska o imieniu Billie. Niestety, Florence i Zach nie przetrwali próby czasu (i nieprzychylnej opinii publicznej). Aktorka potwierdziła rozstanie w najnowszym wywiadzie dla „Harper's Bazaar”.

Florence Pugh rozstała się z Zachiem Braffem. Dlaczego?

Florence Pugh nie ukrywa, że negatywne komentarze na temat jej związku ze starszym aktorem bardzo ją dotknęły. Wcześniej dała to po sobie poznać w kwietniu 2020 roku, kiedy nagrała 4-minutowy film na Instagramie, w którym odpowiada na hejterskie komentarze. Mam 24 lata. Nie potrzebuję, by ktokolwiek mówił mi, kogo mogę, a kogo nie mogę kochać. To nie wasza sprawa. Miesiąc później w wywiadzie dla brytyjskiego „Elle” artystka powiedziała, że trzeba odpowiadać na negatywne słowa. Ludzie muszą zrozumieć, że ich opinie ranią. Mam przecież prawo spotykać się z kimkolwiek chcę

W najnowszym wywiadzie dla magazynu „Harper's Bazaar” aktorka po raz kolejny odniosła się do negatywnego spojrzenia innych na jej związek.

Za każdym razem, kiedy czuję, że coś przekracza akceptowalną dla mnie linię, uważam to za złe. Nieważne, czy są to natrętni paparazzi, którzy próbują uchwycić prywatne momenty, czy portale plotkarskie, które zachęcają ludzi, by dzielili się zdjęciami gwiazd, które zobaczyli na spacerze. To, że mamy taką specyfikę pracy nie znaczy, że zgodziliśmy się żyć jak w reality show – tłumaczy Florence, dla której przekraczanie jej granic prywatności jest bardzo bolesne.

Aktorka potwierdziła także, że rozstała się z Zachiem Braffem na początku 2022 roku. Po cichu, tak, by nie wiedziały o tym media czy fani. Staraliśmy rozstać się tak, by nie wiedział o tym od razu cały świat. Dotychczas każdy miał jakąś opinię i kilka słów do powiedzenia na temat naszego związku. Czuliśmy, że cicha separacja będzie dla nas dobra. Nie chcieliśmy, aby nagle miliony osób pisały nam, jak bardzo się cieszą, że nie jesteśmy już razem. Mam gulę w gardle za każdym razem, kiedy o tym mówię

Florence Pugh i Zach Braff – historia związku

Florence Pugh i Zach Braff poznali się na planie krótkiego filmu „In The Time It Takes to Get There” jeszcze w 2018 roku. Para zaczęła spędzać ze sobą więcej czasu i pojawiać się na swoich profilach na Instagramie w 2019 roku, chwilę po tym, jak portal „E! News” opublikował pierwsze zdjęcia aktorów trzymających się za ręce. Florence i Zach wielokrotnie pojawiali się wspólnie na premierach filmów (np. „Historia małżeńska” czy „Małe kobietki”, jednak nigdy nie zapozowali wspólnie na czerwonym dywanie. Podczas pandemii para zamieszkała razem i zaadoptowała wspólnie psa o imieniu Billie.

Florence wielokrotnie broniła swojego związku ze starszym o 21 lat aktorem na łamach magazynów „Elle”, „The Sunday Times” czy „Harper's Bazaar”. Myślę, że denerwuje ludzi fakt, że nie gram według ogólnie przyjętych zasad. Ale to moje życie i nie będę robiła niczego, by zadowolić innych. To dla mnie bardzo dziwne, takie wchodzenie na profil znanej osoby i pisanie hejterskich komentarzy.

 

Zobacz także: