Stany Zjednoczone przezywają obecnie kryzys - spowodowany pandemią koronawirusa, ale również śmiercią Afroamerykanina George’a Floyda z rąk policjantów. Pomimo kryzysu na wielu płaszczyznach w Ameryce, tamtejsi celebryci radzą sobie jednak całkiem nieźle. Opiniotwórczy magazyn „Forbes” po raz kolejny opublikował ranking najlepiej zarabiających celebrytów. Lista zawiera 100 nazwisk ze świata show-biznesu, filmu, sportu, muzyki oraz innych dziedzin. Co ciekawe, w pierwszej dziesiątce popularnego zestawienia znalazła się tylko jedna kobieta. Pocieszające jest to, że uplasowała się na pierwszym miejscu listy najlepiej zarabiających gwiazd! Chociaż ostatnio miał miejsce związany z nią głośny skandal na tle finansowym. Zajrzyjcie poniżej, aby poznać szczegóły. 

Najlepiej zarabiające gwiazdy w 2020 roku

Na pierwszym miejscu listy „Forbes” znalazła się Kylie Jenner, która zarobiła w ciągu ostatniego roku 590 milionów dolarów. Co ciekawe, niedawno magazyn ogłosił, że przez cały czas celebrytka zawyżała swoje dochody, aby uchodzić na bogatszą niż w rzeczywistości. Co więcej, „Forbes” ogłosił ją najmłodszą miliarderką na świecie, która dorobiła się swojego pierwszego miliarda szybciej niż Mark Zuckerberg. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się jednak, że nie do końca tak było. „Firma Kylie jest znacznie mniejsza i mniej zyskowna niż rodzina głosi w branży kosmetycznej i mediach”, mogliśmy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu. Mimo wszystko, faktyczne dochody Kylie Jenner w ciągu ostatniego roku są na tyle wysokie, że znalazła się ona na pierwszym miejscu rankingu najlepiej zarabiających gwiazd. Jej dochód głównie pochodzi ze sprzedaży 51% udziałów w swojej marce kosmetycznej firmie Coty. 

Kylie Jenner wcale nie jest miliarderką!? Magazyn „Forbes” udowadnia, że celebrytka zawyżyła swoje dochody >>>

Tuż za właścicielką firmy Kylie Cosmetics znalazł się jej szwagier, czyli Kanye West, mąż Kim Kardashian. Raper dorobił się w zeszłym roku 170 milionów, które zgarnął w większości nie za sprzedaż płyty, ale za kolekcję sneakersów Jeezy, stworzonych we współpracy z marką Adidas. Na kolejnych miejscach znaleźli się sportowcy, m.in. Cristiano Ronaldo i Lionel Messi.

Ciekawe są również zarobki Billie Eilish, która w wieku 18 lat zgromadziła w ostatnim roku sumę, przyprawiającą o zawrót głowy! Artystka i laureatka Grammy zarobiła 53 miliony dolarów! Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie listę najlepiej zarabiających gwiazd w 2020 roku.