Kolorowy łabędź, biały pegaz ze złotą grzywą, różowy flaming, a może krwistoczerwone wisienki? W ofercie amerykańskiej marki Funboy znajdziecie je wszystkie i jeszcze więcej dmuchanych gadżetów na basen. 

Marka Funboy została założona przez dwóch braci i dziewczynę uzależnionych od wody - całe dzieciństwo spędzili surfując w słonecznej Kalifornii, a także na popularnych imprezach na basenie. Pomysł na biznes to była tylko kwestia czasu. Wspólnie postanowili stworzyć firmę produkującą dmuchane gadżety, które stały się hitem. 

Produkty Funboy mają dostarczać wyjątkowe doświadczenia w gronie osób, które kochasz. Dmuchane łabędzie, pegazy, flamingi i wisienki stworzone są z materiałów najwyższej jakości pochodzących od najlepszych dostawców. Hasło przewodnie marki brzmi: szczęście jest kluczem do tego, co w życiu robimy - dlatego część zysków ze sprzedaży twórcy gadżetów przeznaczają na cele charytatywne.

„Życie powinno być ekscytujące i spontaniczne. Pełne epickich przygód i historii, które rodzą się wokół nas, kiedy tylko na to pozwolimy" - czytamy na oficjalnej stronie marki Funboy.