Chyba każda z nas marzy o garderobie – oczywiście pełnej ubrań i dodatków. Wiele kobiet ma również sentyment do eleganckich toaletek, z kilkoma szufladkami oraz wielkim, najlepiej podświetlanym lustrem. Brzmi cudownie, prawda?

Jessica Mercedes, Pani Ekscelencja, Jestem Kasia i Paula Jagodzińska – to właśnie te dziewczyny mogą pochwalić się idealnymi, kobiecymi kącikami. Garderoba Jemerced zachwyca nie tylko imponującą kolekcją ubrań i dodatków, ale też wyjątkowym designem (nam przypadło do gustu szczególnie duże lustro i pikowana pufa!). Jessica znana jest ze słabości do pięknych wnętrz, dlatego wcale nas nie dziwi, że z taką precyzją zaprojektowała swoje imperium. Z kolei Jestem Kasia, czyli Kasia Szymków postawiła na totalny minimalizm. Oprócz wieszaków z ubraniami, w jej garderobie znajdziemy jedynie lustro i rośliny – ta dziewczyna doskonale wie, że mniej im mniej, tym lepiej! Pauli Jagodzińskiej zazdrościmy ilości butów. Półki pełne szpilek, sneakersów, balerin i botków w jej garderobie po prostu powalają – wow! Ciężko też odwrócić wzrok od pełnej kosmetyków toaletki w mieszkaniu blogerki, ale to Pani Ekscelencja zyskała tytuł Mistrzyni Organizacji swoich kosmetyków. Toaletka Kasi to spełnienie naszych marzeń.

ZOBACZ TAKŻE: Organizery, dzięki którym w Waszych kosmetyczkach zapanuje porządek! >>>

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia blogerek, na których widać ich garderoby i toaletki. My jesteśmy zachwycone! Uważamy, że to genialna inspiracja dla wszystkich planujących stworzenie swoich własnych modowo-urodowych kącików.