Tego dnia nie ma znaczenia, czy jesteście zakochani, lubicie Walentynki albo czy jesteście singlami. Przez całą noc możecie świętować co tylko zechcecie! Celebrować wolność i szaleństwo bez zobowiązań, albo dać się porwać namiętności i zalotnym tańcom na parkiecie ze swoją drugą połówką. Już 15 lutego w piątek zapraszamy Was na walentynkową imprezę Glamour Toujour w warszawskim klubie Niebo. Razem z Wami będziemy bawić się do naszych ulubionych hitów, które tego wieczora zagrają GLASS Hunters, Dj Rizzle, Kuvau i DJ YouRi, a w Piekle nad Niebem dowodzić będzie DJ Punchline. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przygotowali dla Was specjalnej akcji! Na hasło Glamour przy barze otrzymacie zniżkę na prosecco do północy, a przy wejściu podając hasło Miłość na bogato do 23:30 wejdziecie za darmo! Używając go od 23:30 do 01:00 wstęp będzie Was kosztować tylko 10 zł!

To już drugi raz, kiedy wspólnie z Niebem organizujemy Walentynki! W ubiegłym roku daliście czadu, do tego stopnia, że klub pękał w szwach. Kto może niech więc wpada, by nie przegapić najlepszej walentynkowej imprezy w mieście. Tylko bądźcie grzeczni – fotorelacja z imprezy będzie do obejrzenia na Glamour.pl ;) Tutaj znajdziecie tę z zeszłego roku: Randka w ciemno, czyli relacja z walentynkowej imprezy Glamour x NIEBO


Adres:

NIEBO
ul. Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa

15 luty 2018
Start 22:30

Wstęp 20 zł (chyba, że do 23:30 przy bramce podacie hasło „Miłość na bogato”, wtedy bawicie się za free, a na to samo hasło od 23:30 do 01:00 zapłacicie za wejście 10 zł). Pamiętajcie, że wstęp od 20 roku życia!