Program Love Island to jedna z nowości w jesiennej ramówce Polsatu. Reality show okazało się hitem w Wielkiej Brytanii i doczekało się kilku edycji. Teraz będzie miało swój polski odpowiednik. O co w nim właściwie chodzi? Łączy znany już format Big Brothera z programem randkowym. Uczestnicy, wyłonieni na castingach, to single i singielki marzący o „prawdziwej miłości”, ale (jak łatwo się domyślić) również o sławie i karierze w show-biznesie. Zamieszkają razem w luksusowej willi w słonecznej Hiszpanii. Ich przygoda rozpocznie się od wybrania partnera, ale z każdym odcinkiem do grupy będą dołączać nowe osoby. W między czasie uczestnicy mogą zmienić osobę ze swojej pary na innego domownika. Wówczas poprzedni partner może opuścić dom. Ale o tym finalnie decydują widzowie za pomocą specjalnej aplikacji. Wszystkim wydarzeniom będą towarzyszyć kamery. Mieszkańcy hiszpańskiej posiadłości zostaną również pozbawieni telefonów komórkowych oraz dostępu do internetu na czas ich udziału w produkcji. Co jeszcze wiemy o polskiej edycji Love Island?

Love Island. Wyspa miłości – wszystko, co wiemy o nowym programie telewizji Polsat

W lipcu dowiedzieliśmy się, że prowadzącą Love Island. Wyspy miłości została Karolina Gilon. Była uczestniczka Top Model zachwyciła całą Polskę nie tylko swoją urodą, ale również osobowością. Natomiast doświadczenie w roli prowadzącej zdobyła przy okazji popularnego formatu TTV - Druga twarz. Jesteśmy pewni, że poradzi sobie i tym razem.

„Taniec z gwiazdami” 10: Wszystkie pary. Z kim zatańczy Sandra Kubicka, Basia Kurdej-Szatan i inne gwiazdy? >>>

Premiera pierwszej polskiej edycji Love Island została zaplanowana na 2 września, czyli najbliższy poniedziałek, na godz. 22:15. Jednak już teraz możecie zobaczyć, jak wygląda luksusowa willa, w której zamieszkają uczestnicy programu! Posiadłość została wyposażona w przestronne sypialnie, basen, jacuzzi oraz siłownię. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii – na górze strony. Gwarantujemy, że będziecie pod wrażeniem.

„Przyjaciółki” 14: Wiemy, kiedy serial wróci na antenę i znamy szczegóły nowego sezonu! [DUŻO ZDJĘĆ]>>>