Dzieci Micka Jaggera

Mick Jagger, 77-letni muzyk, legenda rocka, lider i współzałożyciel The Rolling Stones, ma na swoim koncie sporo relacji. Był choćby z inną sławą, Marianne Faithfull. Jednak pierwsze dziecko, 50-letnią dziś Karis (pracuje w branży filmowej), ma ze związku z Marshą Hunt. Rozstał się z nią niedługo przed porodem. Na ślubnym kobiercu stanął po raz pierwszy z Biancą Pérez-Morą Macías, znaną lepiej jako Bianca Jagger. Owocem tego związku jest Jade Jagger (49 lat) zajmująca się m.in. projektowaniem wnętrz i biżuterii. Po kilku latach Mick odszedł od Bianki do modelki Jerry Hall. Ma z nią czwórkę dzieci: 37-letnią Lizzie, 35-letniego Jamesa, 29-letnią Georgię May oraz syna Gabriela (23 lata). Z kolei Lucas jest synem Micka Jaggera i brazylijskiej prezenterki telewizyjnej Luciany Gimenez. Najmłodsze dziecko Jaggera to 5-letni Deveraux, którego mamą jest obecna partnerka muzyka - tancerka baletowa Melanie Hamrick.

Georgia May Jagger i Lucas Jagger - stosunki przyrodniego rodzeństwa

Georgia May Jagger jest modelką i chyba najbardziej rozpoznawalną ze wszystkich dzieci Micka Jaggera. Obecnie mieszka w Los Angeles. I tam właśnie spotkała się ostatnio z jednym ze swoim przyrodnim bratem Lucasem. Na zdjęciach, które opublikowała na swoim instagramowym koncie (zobaczycie je w galerii na górze strony), Georgia pozowała z Lucasem w czułych pozach, co pokazuje, że ta dwójka jest ze sobą naprawdę blisko! Georgia i Lucas spacerowali czy jedli pyszne rzeczy. Lucas skomentował post przyrodniej siostry: Nie mogę się doczekać kolejnej podróży. Może tym razem to Georgia powinna odwiedzić brata w Brazylii? A może okazja do kolejnego spotkania będzie podczas 78-urodzin sławnego taty, które wypadają 26 lipca? To zwykle moment, kiedy dzieci muzyka z różnych związków rozsiane po świecie spotykają się razem.

A skoro mowa o urodzinach, to warto wspomnieć, że w zeszłym roku, kiedy panowała pandemia, Georgia bardzo żałowała, że nie mogła spotkać się na żywo z przyrodnim bratem. Na Instagramie opublikowała wspólne zdjęcie, a w poście deklarowała, że bardzo kocha Lucas i że za rok będą świętować już razem. Lucas spotkał się wtedy z Georgią i resztą rodziny online. 

Czym na co dzień zajmuje się 22-latek? Niewiele na ten temat wiadomo. W mediach społecznościowych pokazuje raczej kadry z życia prywatnego, np. właśnie z podróży.