Wczoraj Rzym zamienił się w prawdziwą stolicę mody. Gwiazdy, influencerzy i dziennikarze z całego świata przybyli do Wiecznego Miasta, aby premierowo zobaczyć projekty Giambattista Valli dla H&M. Miejsca w pierwszych rzędach zajęli m.in. Anna dello Russo, Troye Sivan, Sofia Carson, Alexa Demie, H.E.R, Jessica Mercedes, Cameron Monaghan, Chiara Ferragni i Chris Lee. Co ciekawe, mieli na sobie nowości z kolekcji. A te prezentowały się równie imponująco, co wnętrza Palazzo Doria Pamphilj, w którym odbyło się wczorajsze show. Tamtego wieczoru królował przepych, włoska nonszalancja i nieoczywiste formy.

Giambattista Valli x H&M – pokaz kolekcji w Rzymie

Tę rzymską noc z całą pewnością zapamiętamy na długo! Organizacja pokazu kolekcji Giambattista Valli x H&M w rzymskim Palazzo Doria Pamphilj to strzał w dziesiątkę. Projektant przyznał, że jego serce należy do Wiecznego Miasta.

Swój dom mody założyłem co prawda w Paryżu, ale jestem dumnym rzymianinem – moje serce zawsze będzie należeć do Wiecznego Miasta. Właśnie dlatego to tu postanowiłem zaprezentować swoją najnowszą kolekcję i wybrałem do tego Palazzo Doria Pamphilj. Rzym i jego eklektyczny charakter ukształtowały moje poglądy oraz moją osobowość. Tak bardzo się cieszę, że ta kolekcja mogła ujrzeć światło dzienne właśnie w moim mieście – powiedział Giambattista Valli.

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały o modelkach, które przeszły po wybiegu w Palazzo Doria Pamphilj. Wśród nich znalazła się bowiem modelka plus size. Miała na sobie bogato zdobioną sukienkę w czarnym kolorze i transparentną górą. Wyglądała zjawiskowo! Marka H&M po raz kolejny zdecydowała się promować ideę body positive.

Giambattista Valli x H&M - gwiazdy w projektach z ekskluzywnej kolekcji >>>

Giambattista Valli dla H&M – co znajdziemy w kolekcji?

Wyjątkowy pokaz Giambattista Valli dla H&M otworzyła Kendall Jenner. Modelka miała na sobie (prawdopodobnie) najpopularniejszy projekt z kolekcji, czyli tiulową sukienkę mini w odcieniu pudrowego różu. Kolejne propozycje okazały się równie spektakularne i wyrafinowane. Naszą uwagę zwróciły również sukienki ozdobione delikatnymi kwiatami, skórzane kurtki, sztuczne futra, mieniące się garnitury, a także ubrania i dodatki pokryte zwierzęcymi printami. Każdy z was znajdzie coś odpowiedniego dla siebie wśród projektów Włocha dla szwedzkiej sieciówki – kolekcja jest bowiem niezwykle uniwersalna.

H&M x Giambattista Valli – kiedy kolekcja trafi do sprzedaży?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy planują zakup modowych perełek z kolekcji H&M x Giambattista Valli. Projekty Włocha trafią do sprzedaży za niespełna dwa tygodnie, a konkretnie: 7 listopada. Ubrania i dodatki z kolekcji Giambattista Valli dla H&M będą dostępne online, a także w wybranych sklepach stacjonarnych – przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie i Galerii Krakowskiej. Kliknijcie TUTAJ, aby jeszcze raz zobaczyć wszystkie projekty Giambattista Valli dla H&M wraz z ich cenami. Dzięki temu dokładnie zaplanujecie swoje zakupy!

Giambattista Valli x H&M – lookbook z Kendall Jenner i Chiarą Ferragni. Zobaczcie całą kolekcję! >>>