Najbardziej medialne klany Ameryki nie znają pojęcia próżni ani nudy, dlatego nawet jeśli nie dzieje się nic, znają sposoby na podsycenie zainteresowania i uwagi swoich fanów. A jak jest teraz? Wszystko wskazuje na to, że w ostatnich dniach dzieje się całkiem sporo, a jeśli chodzi o status, o zmianach możemy mówić nie tylko w odniesieniu do najmłodszego członka rodu Hadidów, ale także jego starszej siostry.

ZOBACZ TAKŻE: Kendall Jenner i Anwar Hadid są parą? >>>

Jeśli wierzyć zagranicznym serwisom, Anwar Hadid i Kendall Jenner są parą, ale to nie wszystko jeśli chodzi o nowe rozdanie. Sporo dzieje się także u Gigi i ona też, podobnie jak przyjaciółka, nie dała rady utrzymać tego w tajemnicy (to sama Kendall upubliczniła swoje zdjęcie w objęciach brata Gigi). Gwiazda właśnie wrzuciła na swoje Insta Story zdjęcie, na którym leży w objęciach swojego byłego chłopaka czyli Zayna Malika, a jej mina mówi wszystko. Wprawdzie nie widać twarzy chłopaka całującego ją w policzek, ale wystarczy jedno spojrzenie i wiadomo, o kogo chodzi. 

Jesteście zdziwieni? My nie bardzo. Choć para rozstała się w marcu tłumacząc, że nie może dalej być razem, ale pozostaje w ciepłych i pełnych sympatii relacjach, jakoś nie do końca wierzyliśmy, że to naprawdę koniec. Krótko po tym zaczęły pojawiać się doniesienia o tym, że Gigi i były wokalista One Direction zostali przyłapani na spacerze, podczas którego oddawali się gorącym pocałunkom. Wczorajsze zdjęcie zdaje się przypieczętowywać nasze przypuszczenia –jedna z ulubionych par show biznesu jest znowu razem! Gigi Hadid i Zayn Malik, trzymamy za Was kciuki!

ZOBACZ TAKŻE: Gigi Hadid i Zayn Malik przyłapani na pocałunku. Wrócili do siebie? >>>