Gigi Hadid przez lata pozostawała wierna odcieniom blondu, które były jak najbardziej zbliżone do jej naturalnego koloru włosów. Natomiast w marcu ubiegłego roku modelka zaczęła trochę eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Na początku przyciemniła włosy, a kilka miesięcy później pochwaliła się efektami kolejnej metamorfozy – zdecydowała się na głęboki odcień miedzi. Później przyszedł czas na grzywkę oraz na (uwielbianą przez gwiazdy i modelki) koloryzację w stylu Expensive Brunette Hair. W styczniu 2022 roku starsza siostra Hadid zmieniła kolor włosów po raz kolejny. Wróciła do ukochanego blondu. Jak teraz wygląda?

Gigi Hadid zmieniła fryzurę 

Po trwającym kilka miesięcy romansie z brązem Gigi Hadid powróciła do blondu. Na profilu stylistki Elizabeth Sulcer na Instagramie pojawiło się ostatnio zdjęcie popularnej modelki w nowej fryzurze (znajdziecie je także poniżej). Przeszła kolejną koloryzację. Tym razem postawiła na jasny, a zarazem ciepły blond. To odcień inspirowany kalifornijskim słońcem. Wiele wskazuje na to, że osobą odpowiedzialną za najświeższą metamorfozę gwiazdy modelingu jest Panos Papandrianos. Popularny fryzjer dba także o włosy Belli Hadid oraz Kendall Jenner. Co więcej, pracuje przy sesjach zdjęciowych do popularnych magazynów modowych, a także przy kampaniach znanych marek i domów mody. 

Gigi Hadid to jedna z topowych it-girls. Cały świat chętnie inspiruje się jej wyborami modowymi, jak również urodowymi. Jesteśmy przekonane i przekonani, że tak będzie i tym razem. Nowa fryzura modelki zachwyciła bowiem jej fanki, jak również fanów. Jeśli wam także spodobał się słoneczny odcień blondu, który lansuje teraz Gigi Hadid, i myślicie już o spotkaniu z fryzjerką bądź fryzjerem, pamiętajcie, że taka koloryzacja wymaga czasu. Poza tym może się ona okazać bardzo obciążająca dla waszych włosów. Dlatego warto szczególnie zadbać o ich pielęgnację.   

Gigi Hadid postawiła na słoneczny odcień blondu. Co jeszcze będzie modne w 2022 roku?

Nie ma wątpliwości, że słoneczny blond w stylu Gigi Hadid zasługuje na miano urodowego hitu. Co jeszcze będzie modne w 2022 roku? Jeśli chodzi o blondy, w gronie najmodniejszych znajdą się również Sandy Blonde oraz Pumpkin Spice Latte, czyli kolor inspirowany popularną kawą z mlekiem i przyprawami. Ale to nie wszystko. W trendach pozostaną także odcienie brązu. Jednym z najbardziej hot jest z całą pewnością Hibernation Hue. Czyli ten, na który jeszcze w ubiegłym roku zdecydowała się Hailey Bieber (i zachwyciła wszystkich). Oczywiście najważniejsze nie są trendy, ale to, by czuć się dobrze w swoim kolorze włosów. Planując metamorfozę, skonsultuj się z fryzjerem albo fryzjerką i postaw na taki, który najbardziej ci się podoba.