Pod koniec września 2020 roku Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami po raz pierwszy. 25-letnia modelka urodziła dziewczynkę. Świeżo upieczeni rodzice przyznali wtedy, że córeczka całkowicie odmieniła ich życie. Są w niej bardzo zakochani. Gigi Hadid i Zayn Malik bardzo dbają o prywatność swojego pierwszego dziecka. Jednak z okazji tegorocznego Halloween gwiazda modelingu zrobiła wyjątek i opublikowała bardzo urocze zdjęcie z rodziną.

Gigi Hadid i Zayn Malik obchodzą pierwsze Halloween z córeczką

Niektóre gwiazdy z wielką starannością przygotowują swoje przebrania na Halloween. Do tego grona należy m.in. Gigi Hadid. Kilka lat temu światowej sławy modelka i jej chłopak Zayn Malik postawili na pasujące do siebie przebrania super bohaterów – Cat Woman oraz Spider Mana. Natomiast w 2019 roku starsza siostra Hadid przebrała się za Maskę. Jej zdjęcia w charakterystycznym przebraniu zrobiły furorę w sieci.

Najlepsze kostiumy gwiazd na Halloween >>>

Halloween 2020 jest pierwszym, które Gigi Hadid i Zayn Malik spędzają w towarzystwie swojej córeczki. Jak świętowali? Modelka pokazała na Instagram Stories urocze zdjęcie w kostiumach z tegorocznego święta duchów. Gigi Hadid przebrała się za bohaterkę gry komputerowej Valorant, a Zayn Malik za ucznia Hogwartu. Dla swojej córeczki wybrali natomiast przebranie Hulka. Najnowsze zdjęcie Gigi Hadid, Zayna Malika oraz ich pierwszego dziecka możecie zobaczyć w naszej galerii – na górze strony.