Gigi Hadid ma na swoim koncie kilka (mniej lub bardziej medialnych) relacji z mężczyznami. Długo była w związku z Zaynem Malikiem, z którym teraz dzieli się opieką nad córką – Khai. Co więcej, media zza oceanu regularnie podają, że jedna z najpopularniejszych modelek na świecie, a prywatnie starsza siostra Belli Hadid spotyka się z Leonardo DiCaprio. Warto jednak zauważyć, że główni zainteresowani całą sprawą nie komentują tych rewelacji. Znany i ceniony aktor jest widywany z innymi kobietami (tak, zdecydowanie młodszymi od niego). Gwiazda modelingu też została ostatnio przyłapana na randce. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Gigi Hadid spotyka się ze znanym producentem muzycznym

Podobno w życiu (miłosnym) Gigi Hadid pojawił się nowy mężczyzna. A mianowicie Cole Bennett. Jak dowiedzieć się z serwisu Glamour USA, para została przyłapana blisko tydzień temu na domówce, a kilka dni później (29 sierpnia) w pewnej knajpie bardzo lubianej przez celebrytów. Za pierwszym razem opuścili miejsce spotkania. Natomiast w ubiegły wtorek też wyszli w tym samym czasie, ale... z różnych stron budynku. Pojawia się więc pytanie, czy chcą zachować prywatność czy, po prostu, mamy do czynienia z przypadkiem? Cóż, nie dowiemy się tego, dopóki Gigi Hadid i Cole Bennett (bądź osoby z ich bliskiego otoczenia) nie zabiorą głosu w sprawie.

Kim jest Cole Bennett, który randkuje z Gigi Hadid?

Niemniej jednak warto poznać bliżej Cole’a Bennetta, czyli domniemanego chłopaka Gigi Hadid. Jak wspomniałyśmy, 27-latek jest związany z branżą muzyczną. Zajmuje się produkcją i reżyserią teledysków. Jest również aktywny w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem, gdzie obserwuje go ponad 3,7 mln osób z całego świata. Cole Bennett może pochwalić się interesującymi współpracami z topowymi artystami. Zaufali mu m.in. Kanye West, Eminem, Wiz Khalifa, a także J. Cole

Na pewno będziemy was informować o (ewentualnym) rozwoju tej relacji.