Na początku roku wystąpiła w kampanii promującej model butów Club C Diamond Pack, a teraz w zabawny i uroczy sposób prezentuje nową kolekcję Reebok Classic. Niepowtarzalny styl i osobowość Gigi Hadid sprawiają, że zdjęcia emanują energią i świeżością.

Współpraca modelki z marką Reebok rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy pojawiła się w globalnej kampanii marki Be More Human. Akcja miała na celu namówienie kobiet, by przy pomocy fitnessu pozbywały się doskwierających ich negatywnych emocji. Według dyrektora kreatywnego marki, Hadid jest ucieleśnieniem wartości, którymi kieruje się Reebok, czyli pewność siebie i niewyczerpalne pokłady pozytywnej energii.

Gigi wielokrotnie podkreślała, że uwielbia miejski styl, czyli połączenie wygody z ponadczasowym krojem. W najnowszej sesji dla Reebok Classic wybrała klasyczną szarą bluzę z widocznym na przodzie logo marki. Podstawę całej stylizacji tworzy czarny, dopasowany strój rodem z lat 90. Klasycznym dopełnieniem całości są niezawodne klasyki - Club C 85 Diamond, ale te w nowoczesnym wydaniu, czyli uzupełnione o przyciągające wzrok kobiece, brokatowe akcenty.