Selena Gomez wciąż nie znika z nagłówków serwisów plotkarskich na całym świecie. Jeszcze nie tak dawno tematem numer jeden było zmieniające się ciało byłej gwiazdy Disneya i jej samoakceptacja niezależnie od rozmiaru na metce czy liczby na wadze. Później pożywką dla mediów stał się konflikt wykonawczyni utworu „Kill Em With Kindness” z Hailey Bieber, czyli obecną żoną jej byłego chłopaka. Internauci i internautki przez ostatnie tygodnie zawzięcie komentowali/ły interakcje między 26-letnią modelką a aktorką i wokalistką. Kilka dni temu obie panie zajęły wspólne stanowisko w sprawie, prosząc fanów i fanki o zakończenie hejtu w stronę Hailey, zapewniając również, że między nimi wszystko dobrze. Czy Selena Gomez zazna nareszcie odrobiny spokoju? Otóż nie. O 30-latce mówi się obecnie głównie w kontekście jej rzekomego nowego związku. 

Selena Gomez i Zayn Malik są parą?

Amerykańskie media donoszą o nowej power couple w show-biznesie. Selena Gomez i Zayn Malik weszli do restauracji, trzymając się za ręce – czytamy wiadomości serwisów zza oceanu, które za źródło newsa podają wiadomość tekstową hostessy popularnej wśród gwiazd restauracji. O tym, że para wybrała się razem na romantyczną kolację donosi TikTokerka. Klarissa Garcia na potwierdzenie swoich słów udostępniła w krótkim filmiku zrzuty ekranu rozmowy z przyjaciółką, która pracuje w często odwiedzanym przez celebrytów i celebrytki lokalu. Argumentem na to, że wokalista i aktorka są razem ma również świadczyć fakt, że Zayn obserwuje jedynie 18 osób na Instagramie, w tym Selenę Gomez.

Gwiazdy dotychczas nie odniosły się jednak do plotek, pozostaje nam więc czekać na kolejne doniesienia, które upewnią nas w przekonaniu, że doniesienia na temat nowego związku w show-biznesie są prawdziwe.

Reakcja Gigi Hadid na nowy związek byłego partnera

Selena i Zayn milczą na temat charakteru swojej relacji i nic nie wskazuje na to, że niebawem dowiemy się czegoś więcej na temat rzekomego związku tej dwójki. Głos w sprawie zabrała natomiast była partnerka brytyjskiego muzyka, Gigi Hadid, z którą Malik ma dwuletnią córkę o imieniu Khai. Nie tak dawno modelka wypowiedziała się na temat wspólnego wychowywania dziewczynki z byłym chłopakiem. Najważniejsze jest stawianie szczęścia dziecka na pierwszym miejscu. Czeka cię długie życie u boku tej osoby – powiedziała na łamach tygodnika „The Sunday Times”.

Dobro 2-letniej Khai bez wątpienia jest priorytetem w życiu 27-latki. To właśnie ten aspekt został poruszony przez Gigi w kontekście nowej relacji ojca Khai.

Gigi nie ma problemu z tym, że Zayn randkuje. Tak długo, jak jest szczęśliwy i pozostaje dobrym rodzicem dla ich córki, Gigi akceptuje każdą jego decyzję – podaje anonimowy informator serwisu „US Weekly”.

Wygląda na to, że Gigi i Zayn pozostali sobie bliscy mimo rozstania i wspierają się na każdym kroku, akceptując wzajemnie swoje decyzje życiowe.