Ona zdobywa wybiegi luksusowych domów mody, okładki najbardziej prestiżowych magazynów i kampanie na całym świecie, a on wcale nie stoi w jej cieniu. Równowaga w związku Gigi Hadid i Zayna Malika jest zachowana. Może dlatego jeszcze nie doszło do kolejnego spektakularnego rozstania w showbiznesie. Właśnie ukazała się kampania Versus Versace, w której on wziął udział jako model, a Gigi robiła zdjęcia.

Informacja o tym, że Zayn Malik zaprojektuje kolekcję dla Versus Versace obiegła świat w listopadzie. Okazało się, że były wokalista One Direction został poproszony przez Donatellę Versace o stworzenie rockowej linii ciuchów składającą się na kolekcję wiosna 2017. Właśnie ukazały się pierwsze zdjęcia tej kampanii autorstwa Gigi Hadid. Całość ujrzy światło dzienne już 9 marca. 

Kampania Versus Versace powstała pewnego wieczoru w jednym z hoteli w Los Angeles, gdzie Gigi Hadid spotkała się z Zaynem i brytyjską modelką Adwoa Aboah. Gigi uchwyciła modeli w bardzo intymnych i prywatnych momentach, a całość wygląda jakby powstała bardzo spontanicznie. 

Gigi Hadid od kilku sezonów współpracuje z włoskim domem mody, ale jeszcze nigdy nie stanęła po tej drugiej stronie. Tym razem wcieliła się w zupełnie nową dla siebie rolę. Zadebiutowała jako autorka zdjęć globalnej kampanii marki Versus Versace. Gigi Hadid i Zayn Malik po raz kolejny udowodnili, że są parą doskonałą.