– Zapraszam wszystkie dziewczyny do przewietrzenia swojej garderoby. Ilość zamieńmy na jakoś. Girlsy to idealna okazja, by pozbyć się klamotów, które być może kiedyś znowu założymy lub które nie są nam już potrzebne. Jednocześnie to idealna okazja, by spotkać fajnych ludzi w kultowym miejscu, jakim jest Miłość. Dlatego zachęcam: przejrzyjcie swoje szafy, rejestrujcie się na Girls In Da House i wpadajcie – zachęca Pani Ekscelencja vel. Katarzyna Pytel, ambasadorka targów.

Girls In Da House to wydarzenie, podczas którego można wystawić i kupić używane ubrania, biżuterie i dodatki, posłuchać muzyki granej na żywo, a także skosztować pysznych słodkości przygotowanych przez Pawła Siwka (aka Pana Pączka) w piekarni Miłość. Dla mnie Girlsy mają jeszcze jedno znaczenie: uczą odpowiedzialności i przedsiębiorczości. Po co wyrzucać niechcianą garderobę, skoro zawartość naszej szafy można spieniężyć lub zamienić na coś innego? Jesteśmy przeładowani otaczającymi nas przedmiotami i nie warto pogłębiać tego stanu. Lepiej spotkać się z fajnymi dziewczynami, zjeść późne śniadanie, napić się prosecco i nie ruszając się z miejsca, wpaść w wir zakupów. To o wiele tańsze i przyjemniejsze niż śledzenie ofert w Internecie czy polowanie na okazje w sieciówkach – dodaje Izabella Budryn, właścicielka i pomysłodawczyni Patio Kredytowa 9 oraz klubokawiarni Miłość, a także organizatorka eventu.

Wyprzedaż trwać będzie w godzinach 12.00-17.00, a po jej zakończeniu Girls In Da House przemieni się w imprezę DJską. Wstęp na wyprzedaż jest bezpłatny. Osoby chętne do wystawienia swojej garderoby mogą rejestrować się, pisząc wiadomość na adres info@kredytowa9.pl. Koszt wystawienia to 50 zł.