Czas leci!!! 2022 > 2020 > 2013 – napisała pod postem supermodelka. Faktycznie, na zdjęciach wstawionych przez Gisele, możemy zauważyć upływ czasu. Szczególnie jeśli chodzi o jej córeczkę Vivian, bo Gisele pozostaje niezmiennie piękna.

Gisele Bündchen ćwiczy jogę z córeczką

Na pierwszym zdjęciu mama i córka pozują w pięknych okolicznościach, które jak najbardziej sprzyjają klimatowi jogi. Na tle morza, palm i basenu Gisele w warkoczu i komplecie khaki wykonuje asanę – pozycję jogi. Wtóruje jej 9-letnia Vivian, także w warkoczu, która idealnie wręcz odwzorowuje pozę. Czyżby Gisele zaraziła ją miłością do jogi?

Na drugim zdjęciu wykonanym w 2020 roku, dziewczyny przyjmują tę samą pozycję. Również na tle basenu, tym razem jednak zamiast morza znajdują się za nimi drzewa i wzgórza. Trzeba przyznać, że z takim widokiem jogę ćwiczy się równie dobrze, co z poprzednim.

Ostatnie zdjęcie przedstawia Gisele, jak zwykle nienagannie ćwiczącą jogę, tym razem w domu i jej roczną wówczas córeczkę, która dzielnie próbuje ją naśladować. Być może to właśnie wtedy w dziewczynce zasiana została pasja do tego sportu?

Fanki i fani zachwycone i zachwyceni zdjęciami Gisele Bündchen i jej córeczki

Fanki i fani modelki są równie wzruszone i wzruszeni zdjęciami tak samo jak my. Wszyscy uwielbiamy przecież zdjęcia matek i córek. A już szczególnie, kiedy pokazany jest na nich upływ czasu i zobaczyć możemy, jak dzieci się zmieniają. Ten post Gisele zdobył ponad pół miliona polubień. W komentarzach posypały się serduszka. „Cudowne”, „Jakie słodkie”, „Piękne”, „Niesamowite” – możemy przeczytać pod karuzelą zdjęć.

Gisele Bündchen – rodzina

W 2009 roku Gisele poślubiła gracza NFL – Toma Brady’ego, z którym ma również syna,12-letniego Benjamina. Brady ma jeszcze syna z poprzedniego związku z Bridget Moynahan. Gisele za to w przeszłości spotykała się Leonardo DiCaprio, wzbudzając ogromne zainteresowanie mediów. W 2006 roku supermodelka poznała się z Tomem. Od tamtego czasu są już nierozłączni i wraz ze swoją dwójką dzieci tworzą piękną rodzinę. On skupia się na karierze, ja głównie na dzieciach – mówi Gisele. – Jestem bardzo wdzięczna, że pozwala mi przejąć stery, jeśli chodzi o naszą rodzinę. Ufa moim decyzjom – dodała.