Niespełna rok temu pisaliśmy, że Kim Kardashian nie wystarcza już program Z kamera u Kardashianów i pracuje ona nad własnym show. Wówczas wiedzieliśmy już, że będzie to nowe reality show stacji Lifetime, którego bohaterami będą beauty blogerzy walczący o tytuł Glam Mastera stałą współpracę z Kim. Teraz znamy już prawie wszystkie szczegóły, gdyż premiera programu będzie miała miejsce lada moment, bo 24 kwietnia o 22:00. 

W każdym odcinku Glam Masters: mistrzowie makijażubo tak brzmi pełny tytuł programu, widzowie będą śledzić rywalizację czwórki popularnych w sieci makijażystów, którzy będą mieli za zadanie wykonać 3 makijaże na określony temat. Do finału awansuje tylko jedna osoba z każdego epizodu, a następnie wszyscy zwycięzcy odcinków poprzednich części i zawalczą nie tylko o tytuł Glam Mastera, ale również o szansę współpracy z Kim Kardashian West przy stworzeniu limitowanej kolekcji dla jej linii kosmetyków Kim Kardashian Beauty.

Niestety, Kim Kardashian nie będzie gospodynią show, jak podawano jeszcze rok temu. Prowadzącą Glam Masters: mistrzowie makijażu będzie amerykańska transseksualna aktorka Laverne Cox, którą większość z Was może kojarzyć z roli Sophii Burset w popularnym serialu Netflixa Orange is the New Black. Natomiast w jury znaleźli się makijażysta gwiazd, w tym oczywiście Kim Kardashian - Mario Dedivanovic, gwiazda YouTube’a i vlogerka makijażowa Kandee Johnson oraz założycielka marki Milk Makeup Zanna Roberts Rassi. Będziecie oglądać? 

ZOBACZ TAKŻE: Kim Kardashian ma obsesję na punkcie tego tuszu do rzęs. Kupicie go za niecałe 20 zł!