Iga Krefft (Ofelia) została wybrana Kobietą Roku Glamour 2022 w kategorii Popkultura. Wokalistka jest także bohaterką okładki listopadowego wydania Glamour i, obok Artura Rojka czy Marcina Kydryńskiego, od niedawna – ambasadorką inicjatywy Rossmann „Czujesz Klimat?”.


Dobry Klimat to nie tylko dobra muzyka, pozytywne wibracje czy świetny nastrój, ale także czysta woda i świeże powietrze. Jaki jest pierwszy, mały krok w temacie odpowiedzialności za środowisko (osiągalny dla każdego z nas)? Proekologiczna postawa poprzez świadome zakupy. Rossmann dba o to, aby możliwie jak najbardziej ułatwić swoim klientom ich codzienne wybory. Dlatego właśnie produkty „Czujesz Klimat?” oznaczono piktogramami, które ułatwiają wybór tych bardziej przyjaznych planecie ze względu na: a) Dobry skład dla planety, b) Opakowanie zostawiające niższy ślad środowiskowy oraz c) Przyjazną produkcję. W najnowszym odcinku podcastu Glamour EcoTalk Ofelia opowiedziała, dlaczego tak ważna jest dla niej współpraca z marką Rossmann przy projekcie „Czujesz Klimat?”.

Materiały prasowe

Wokalistka zdradziła też, czy widzi przestrzeń do poruszania ekologicznych tematów w muzyce. Przytoczyła również kilka przełomowych momentów w jej życiu, kiedy (szczególnie podczas odległych podróży) zdała sobie sprawę, jak uprzywilejowana jest w kwestii ekologii, mogąc żyć w Polsce.

Czy pokolenie, którego piosenkarka jest reprezentantką, podchodzi z należytą troską do tematów środowiskowych? Jakie działania w tym obszarze podejmuje na co dzień sama Ofelia? Czy artystka patrzy w przyszłość z obawą, czy na dzieją? A także – ilu rzeczy potrzebuje Kobieta Roku Glamour, znana artystka, wokalistka oraz performerka, żeby wyglądać super? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Katarzyny Dąbrowskiej z Igą Krefft!

Jeśli kieruje nami szacunek do zasobów, które mamy, to jest w tym coś bardzo pięknego i szlachetnego - mówi Ofelia. 

Posłuchaj podcastu Glamour EcoTalk z Igą Krefft. 

Podcastu posłuchasz też na platformie Spotify. 

Zobacz także: