Otylia Jędrzejczak opowiada o swoich wymagających początkach w sporcie: pobudkach o 4 rano, dojazdach z małej miejscowości na pływalnię i łączeniu treningów z nauką. A w kadrze wcale nie było łatwiej. Chcesz usłyszeć, jak radziła sobie z nieprzychylnymi komentarzami dotyczącymi wyglądu i męskimi ksywkami? A przede wszystkim, jak na „sportowej emeryturze” walczy o większą aktywność nastolatek? Gościni podcastu przy wsparciu marki Bella postanowiła, że w świecie sportu przyszedł czas na pozytywne zmiany, a te najlepiej budować u podstaw. Właśnie z tej potrzeby powstał projekt „Mistrzynie w Szkołach”, którego celem jest zachęcenie młodych dziewczyn do aktywnego spędzania czasu, a tym samym dodaniu im pewności siebie i polepszeniu samopoczucia – także, a może przede wszystkim, w czasie menstruacji.

Posłuchaj Glamour Girlboss Podcast z Otylią Jędrzejczak:

Jestem sobą, Jestem Bella: bo self-love i aktywność fizyczna idą ze sobą w parze

Uczestniczki projektu spotykają z inspirującymi kobietami: silnymi kulomiotkami, filigranowymi gimnastyczkami, wysokimi koszykarkami. Wspólne lekcje wf-u i szczere rozmowy oparte na siostrzeństwie, poszanowaniu różnorodności i empatii pokazują młodym dziewczynom, że sport to nie tylko pot i wysiłek. To także przyjemność, sposób na rozładowanie stresu i pokochanie własnego ciała. Wszystko w duchu wartości promowanych przez markę Bella, która przełamuje tabu i zapewnia poczucie komfortu w każdej sytuacji. Wspólny projekt Fundacji Otylii Jędrzejczak i Bella rozpoczął się w czerwcu tego roku. Za nami już 4 eventy w ramach pierwszej edycji. Więcej o wyjątkowej akcji dowiesz się w podcaście Glamour Girlboss (posłuchasz go na glamour.pl i na Spotify), a poniżej obejrzysz krótką relację z inauguracji projektu!

Bella – partner wyjątkowej inicjatywy Otylii Jędrzejczak

Partnerem akcji „Mistrzynie w Szkołach” jest marka Bella, producent środków menstruacyjnych Bella Perfecta Ultra. To ultracienkie podpaski higieniczne, które zapewniają maksymalny komfort i pewność siebie w każdych okolicznościach. Bella od początku swojej działalności kieruje się wizją wspierania kobiet i budowania wśród nich poczucia własnej wartości. Nieważne skąd pochodzisz, jak wyglądasz i co mówią o Tobie inni – masz prawo zawalczyć o siebie i swoje marzenia!