Zosia Sikora może być inspiracją dla wielu osób, które myślą o karierze w branży mody. Kilka lat temu przeprowadziła się do Francji i zaczęła spełniać swoje marzenia. Pracowała dla takich domów mody jak Hermes czy Dior, a teraz rozpoczyna nowy rozdział w życiu zawodowym. Bohaterka kolejnego odcinka Glamour Girlboss Podcast jest często porównywana do Emily Cooper, ale czy życie i praca w Paryżu rzeczywiście mają coś wspólnego z tym, co możemy oglądać w bijącym rekordy popularności serialu Netflix? Zosia Sikora opowiedziała o tym, jak jest naprawdę. Rozmowy możesz posłuchać w całości na Glamour.pl oraz na platformie Spotify. 

Posłuchaj podcastu Glamour Girlboss z Zosią Sikorą

Nowego odcinka Glamour Girlboss Podcast, w którym Zosia Sikora opowiedziała o życiu i pracy w Paryżu, możesz posłuchać także na Spotify.

 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.