Glamour Girls Club to zamknięta grupa na Facebook’u, dedykowana wyłącznie dziewczynom – natomiast Glamour Girls Club Testuje (jak możecie się tego domyślić) jest częścią naszej społeczności. To na grupie w pierwszej kolejności informujemy o wszystkich akcjach, dlatego jeżeli jeszcze Was tam nie ma, koniecznie do nas dołączcie. Oprócz testowania kosmetyków i różnych produktów, możecie zadawać nam pytania, porozmawiać z innymi dziewczynami, wspierać się, a także wymieniać opiniami na każdy temat. To bezpieczna przestrzeń, w której każda z Was ma czuć się dobrze – to już nasze zadanie! W kolejnej odsłonie Glamour Girls Club Testuje kilka tygodni temu pojawiły się płyny do płukania tkanin Lenor. Chętnych było bardzo dużo, ale ostatecznie spośród wielu odpowiedzi na pytanie „Jaka jest Twoja ulubiona nuta zapachowa i dlaczego” wybrałyśmy 5 dziewczyn, które miały okazję przetestować wyjątkowe produkty i teraz podzieliły się swoją opinią! Sprawdźcie, jak wypadł test płynów do płukania tkanin

Glamour Girls Club Testuje: czytelniczki Glamour.pl przetestowały płyny do płukania Lenor

Czytelniczki Glamour Girls Club miały okazję przetestować nowe płyny do płukania od Lenor, które są zupełnie wyjątkowe. Dlaczego? To połączenie długotrwałej świeżości marki, którą na pewno dobrze znacie oraz unikatowych perfum, stworzonych przez najlepszych ekspertów. Czy może być coś lepszego niż sweter, który otula nie tylko miękkością, ale również zapachem? No właśnie! 

Mamy aż 3 nowe warianty zapachowe, które – w zależności od dnia i humoru – stanowią świetne dopełnienie nastroju. Zapach Dewy Blossom – Świeżość ma morskie i cytrusowe nuty, pozwala zachować jasność umysłu i równowagę, Sunny Florets – Radość sprawia, że poczujecie się jak na łące pełnej słoneczników i otuli Was zapachem nagietka i kwiatu lipy z nutami drewna, natomiast Exotic Bloom – Zachwyt to kwiatowy zapach z soczystą lilią imbirową, wzmocniony owocami tropikalnymi. Jak płyny do płukania Lenor sprawdziły się członkiniom Glamour Girls Club Testuje? Poniżej znajdziecie fragmenty opinii zdecydowanie zadowolonych czytelniczek!

„Jestem zachwycona nowymi płynami Lenor! Moje pranie jeszcze nigdy tak pięknie nie pachniało i jedyny problem to kłopot z wybraniem ulubionego zapachu ;) Płyny są wydajne, nie osadzają się na ubraniu, za to dbają o jego świeżość i doskonały wygląd (…)”

„(…) Zapach Lenor Dewy Blossom sprawił że znalazłam się na lazurowym wybrzeżu, a cytrusowe nuty pozwoliły zachować jasność umysłu i równowagę, Lenor Sunny Florets – pozwolił mi wrócić do beztroskich lat dzieciństwa na wsi, z każdym wdechem czułam się jak na łące pełnej słoneczników. Natomiast Lenor Exotic Bloom – najbardziej egzotyczny z zapachów i najbardziej zaskakujący. Choć każdy Lenor jest inny pod względem zapachu, to każdy z nich równie długo utrzymuje się na ubraniach (…)”

„(…) Płyny Lenor to bardzo ekonomiczna opcja dla każdej pani domu: ubrania jeszcze długo będą wyglądać jakby dopiero co zdjęte ze sklepowej półki. Domownicy z pewnością będą je chętniej zakładać, bo miękka tkanina nie podrażni ich skóry (…)”

„Płyny Lenor są zachwycające! Moim faworytem jest Lenor Exotic Bloom. Ma piękny  kwiatowy zapach, który przywołuje na myśl egzotyczne kwiaty, jednocześnie nie jest przytłaczający, co jest ważne dla mnie przy praniu codziennych ubrań. Zapach unosi się delikatni nad ubraniami, ale nie dominuje i nie przebija się przez perfumy (…)”

Podsumowując, czytelniczki, które miały okazję przetestować produkty Lenor, są zachwycone nowymi produktami. Według nich płyny do płukania tkanin są bardzo wydajne i sprawiają, że tkaniny stają się miękkie, a także pozwalają je pielęgnować i dłużej cieszyć się ulubionymi ubraniami. Nasze testerki zwróciły również uwagę na niesamowite zapachy, które są wyraźnie wyczuwalne cały dzień i na pewno podpasują każdemu każdemu przenosząc w oazę spokoju, świeżości i wyciszenia. Wszystkie recenzje czytelniczek na temat nowych płynów do płukania Lenor znajdziecie tutaj >>>