Glamour Girls Club to zamknięta grupa na Facebooku, przeznaczona tylko dla dziewczyn. Jest w niej już ponad 2 tysiące użytkowniczek, których każdego dnia przybywa! Grupa powstała, aby umożliwić Wam, czyli naszym czytelniczkom, abyście były częścią serwisu Glamour.pl. To przestrzeń, w której dzielimy się najnowszymi nowinkami urodowymi, czytamy i recenzujemy książki w ramach Glamour Book Club, jednocześnie nie boimy się podejmować trudnych i kontrowersyjnych tematów. Dyskutujemy, szanując siebie nawzajem i to, że ktoś ma inne zdanie. Pytamy Was o rekomendacje dotyczące kosmetyków i porady pielęgnacyjne, które już nieraz wykorzystałyśmy w artykułach na serwisie. Jeżeli chcecie zapisać się do grupy, kliknijcie tutaj >>>. Kilka dni temu w ramach naszej facebookowej grupy, wystartowałyśmy z akcją Glamour Girls Club Testuje. Dajemy Wam możliwość testowania kosmetyków, które później zrecenzujecie, a my opublikujemy Wasze opinie na stronie Glamour.pl. Szczegóły akcji znajdziecie poniżej.

Glamour Girls Club Testuje - jak dołączyć do akcji?

Aby wziąć udział w akcji testowania kosmetyków, dołączcie do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy informować o kolejnych testach. Następnie wypełnijcie formularz (tutaj >>>) i czekajcie na informację, potwierdzającą udział w konkretnym teście, którą wyślemy do Was e-mailem. Produkty dostarczymy pocztą na wskazany adres. Przez określony czas będziecie testowały otrzymany produkt (lub produkty). Notujcie swoje uwagi i spostrzeżenia. Pochwalcie  się swoimi działaniami oznaczając nas na Instagramie #GlamourGirlsClubTestuje lub #GlamourTestuje. Z chęcią udostępnimy Wasze posty i stories na naszym profilu. Po wypełnieniu ankiety i odpowiedzi na pytania drogą mailową, udostępnimy Wasze opinie na stronie. 

Kilka dni temu ruszyły pierwsze zapisy na testowanie dermokosmetyków marki Atopik, które powstały na bazie naturalnych składników, pochodzących z Finlandii. Dzięki zawartości łagodzących i odżywczych składników, produkty do pielęgnacji nie podrażniają delikatnej skóry, a jednocześnie są niezwykle skutecznie. Dziko rosnące fińskie jagody, olej owsiany, kwas hialuronowy i prebiotyki, zawarte w kosmetykach marki Atopik nawilżają, wzmacniają barierę ochronną, uelastyczniają i regenerują (nie tylko) wrażliwą cerę. Atopik ma dwie linie: Anti-Age, dedykowana skórze dojrzałej oraz Sensitive dla cery wrażliwej. W zestawach, które możecie przetestować, znalazły się kosmetyki z tych dwóch kolekcji. 

Formularz znajdziecie tutaj >>>. Uwaga! Pamiętajcie, że warunkiem wzięcia udziału w testowaniu kosmetyków jest członkostwo w grupie na Facebooku Glamour Girls Club.

WYNIKI - GRATULUJEMY! Dziewczyny, które przetestują kosmetyki Atopik:

Katarzyna Z.

Ewa J.

Karina K.

Kamila G.