Dzięki marce Philips we własnej łazience będziecie mogły urządzić sobie salon piękności i bez pomocy stylisty fryzur, zadbać o swoje włosy w najlepszy możliwy sposób. To wszystko dzięki zrozumieniu kobiecego ciała, tego w jaki sposób funkcjonuje i chęci tworzenia technologii, które będą współdziałać z każdą skórą i włosami.

Technologia SenseIQ, która została zaadaptowana do inteligentnych urządzeń do pielęgnacji włosów to absolutnie rewolucyjne rozwiązanie, które dba o kondycję włosa na każdym etapie stylizacji. Dzięki temu nie narażamy jego zdrowia, a jednocześnie możemy cieszyć się doskonałymi efektami.

Lokówka Philips SenseIQ

Lokówka automatyczna Philips to nowe urządzenie w ofercie marki, które doskonale chroni włosy przed przegrzaniem, a w efekcie zniszczeniem, mierząc temperaturę ponad 36 000 razy podczas jednej sesji stylizacji1. Dzięki temu zachowujemy trzy razy więcej naturalnego nawilżenia i aż 95% ich naturalnej siły2. Technologia curl boost to pomoc profesjonalnego fryzjera – po naciśnięciu jednego guzika inteligentne klamry obracają się i podążają za naturalnym ruchem włosów, co zajmuje całe… 8 sekund!

Prostownica Philips SenseIQ

To fantastyczne urządzenie posiada mikroprocesor, który automatycznie dostosowuje parametry stylizacji i dba o włosy, po to, aby były proste i zdrowe. Zaawansowana technologia zachowuje aż do 70% naturalnego nawilżenia włosów (w trybie SenseIQ, przy temperaturze 170°C), dzięki czemu mamy pewność, że nie zostaną przesuszone. Ten model ma aż o 20% większe płytki3, które pozwalają za jednym pociągnięciem wyprostować więcej włosów. 

Suszarka Philips SenseIQ

Prawie każdą stylizację rozpoczynamy od mycia i suszenia. Dlatego tak ważne jest, aby dobrać suszarkę idealną do swoich potrzeb. Suszarka Philips zapewnia do 30% krótszy czas suszenia4, posiada inteligentne czujniki, które zapewniają maksymalną ochronę podczas stylizacji oraz dzięki technologii SenseIQ zapewnia do 95% naturalnego nawilżenia. Mało tego pielęgnacja jonowa zapobiega puszeniu się włosów.

Zobacz także:

Testowanie Philips SenseIQ

Jeśli chcecie przekonać się na własnych włosach o doskonałości tych sprzętów to koniecznie zgłoście się do testowania! Wystarczy, że w poniższym formularzu odpowiecie na pytanie konkursowe. Mamy do przetestowania 2 lokówki, 2 suszarki i 2 prostownice. Po teście czekamy na wasze opinie!

Dziękujemy za udział w teście! Do testowania wybraliśmy:

Annę K. z Sopotu
Marię S. z Warszawy
Dominikę W. z Katowic
Ewę P. z Olsztyna
Annę W. z Warszawy
Joannę M. z Warszawy

Artykuł powstał we współpracy z marką Philips.

1 50 razy na sekundę, przy założeniu średnio 12 minut sesji stylizacji.
2 Przy temperaturze 170°C przez 12 sekund, średnie wyniki po 3 miesiącach użytkowania.
3 W porównaniu do modelu HP8372.
W porównaniu do suszarki Philips BHD004/00.