Pod hasłem Kręgi kryje się cykl warsztatów, paneli dyskusyjnych i targów. To wydarzenia organizowane przez kobiety, dla kobiet i o kobietach. A tam, gdzie są inspirujące dziewczyny, jest i redakcja GLAMOUR. 

Naucz się haftu, zrób sobie olejek

W sobotę 26 września 2020 r. i niedzielę 27 września 2020 r. na Mysiej 3 (część targowa i warsztatowa) i w hotelu PURO (część edukacyjna i warsztatowa) odbędzie się Festiwal Kręgi. Hasłem przewodnim wydarzenia jest czułość i to jej będą poświęcone panele dyskusyjne z udziałem ekspertek, psycholożek, trenerek jogi, seksuolożek czy terapeutek pracy z ciałem. Będzie też można skorzystać z warsztatów poświęconych leczniczym i pielęgnacyjnym mocom olejków eterycznych, warsztatów haftu oraz kaligrafii, a także przyjść na wykład o skutecznym zarządzaniu czasem. W części targowej z kolei pojawią się takie marki jak m.in. Hagi, Prisma x Alba, Boske, Hemp Juice, Bless Me Cosmetics, Pyszne, Bogna Skin, Aroma Lab i wiele innych.

Olga Tokarczuk wie, co mówi

Dlaczego czułość? Bo czułość, ta okazywana innym i sobie samej, ma uzdrawiającą moc. Bo ludzie, którzy czułość dają i czułość dostają, mniej chorują i dłużej żyją (nie wymyślam, to potwierdzone naukowo). Bo o czułości jako „głębokim przejęciem się drugim bytem, jego kruchością, niepowtarzalnością, jego nieodpornością na cierpienie i działanie czasu” pięknie i wzruszająco mówiła w swojej mowie noblowskiej Olga Tokarczuk. Okazywanie czułości jest bardzo glamour!

GLAMOUR pyta o wygodę

Oczywiście zapraszamy was na całe wydarzenie, bo będzie to weekend pełen dobra, ale wiadomo, że szczególnie polecamy panel przygotowany wspólnie przez redakcję GLAMOUR i Reserved. Porozmawiamy o wygodzie (tytuł panelu: Po co nam wygodne życie?), bo dążenie do wygody to dla nas element dbania o siebie, wyraz czułości dla swojego ciała i głowy. Zapytamy nasze panelistki o to, jaką jakość wnosi wygoda do naszego życia. I to wygoda rozumiana bardzo szeroko: od wygodnego mieszkania, przez wygodną sukienkę, po wygodę bycia sobą. Panel odbędzie 27 września o godz. 13.00 w warszawskim hotelu PURO. Na pytania o wygodę będą odpowiadać: prognostka trendów Agnieszka Polkowska, psycholożka Natalia de Barbaro oraz wokalistka i ambasadorka marki Reserved Ofelia (Iga Krefft). Dyskusję poprowadzi Angelika Kucińska, szefowa działu kultury GLAMOUR.

Uwaga, ze względu na bezpieczeństwo uczestników wydarzenia liczba miejsc na panelach jest ograniczona i na każdy trzeba się wcześniej zapisać. Wszystkie informacje znajdziecie na FB Kręgów: facebook.com/festiwalkregi. Bilety na warsztaty i panele dyskusyjne można kupić przez platformę GoOut.