2023 to wyjątkowy rok dla naszej redakcji. Obchodzimy bowiem 20. urodziny magazynu GLAMOUR w Polsce. W związku z wyjątkową rocznicą mamy dla was nowy cykl wideo. W Glamour Nostalgia QUIZ, bo właśnie tak brzmi jego nazwa, rodzime gwiazdy odpowiadają na pytania dotyczące najważniejszych i najbardziej charakterystycznych produkcji czy wydarzeń kulturalno-rozrywkowych z ostatnich lat. Bohaterką 2. odcinka jest Joanna Brodzik, czyli jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce, a zarazem gwiazda okładki 1. numeru GLAMOUR, który ujrzał światło dzienne wiosną 2003 roku. To naprawdę warto obejrzeć. Jest zabawnie i sentymentalnie.

Joanna Brodzik w Glamour Nostalgia QUIZ

W tym odcinku Joanna Brodzik przegląda archiwalne wydanie GLAMOUR i komentuje wywiad, którego udzieliła 20 lat temu. W dalszej części wideo gwiazda wspomina produkcje, w których zagrała. Ujawnia, dlaczego siedem odcinków serialu „Kasia i Tomek” nie ujrzało nigdy światła dziennego, a także zabiera nas za kulisy filmu „Nigdy w życiu” oraz seriali „Magda M.” i „Dom nad rozlewiskiem”. Jak się okazuje, teraz zdecydowanie chętniej niż nad rozlewiskiem odpoczywa nad morzem czy w górach.

Gdybym wiedziała, że jestem taką fajną i mądrą laską 20 lat temu, tobym się trochę mniej przejmowała tym wszystkim – przyznaje aktorka. 

Najnowszy odcinek Glamour Nostalgia QUIZ z Joanną Brodzik możecie obejrzeć na Glamour.pl, a także w serwisie YouTube. Wybrane fragmenty publikujemy również na profilach @glamourpoland na Instagramie oraz TikToku.

Joanna Brodzik i Glamour Nostalgia QUIZ – poprawne odpowiedzi

Zapraszamy wszystkie czytelniczki oraz wszystkich czytelników GLAMOUR i Glamour.pl do wzięcia udziału w naszej zabawie. Poniżej znajdziecie poprawne odpowiedzi na pytania z 2. odcinka, dzięki którym sprawdzicie, jak wam poszło.

Poprawne odpowiedzi:

  1. Wyemitowano 100 odcinków.
  2. W ostatnim odcinku Kasia i Tomek mieli wziąć ślub. Nie wiadomo, czy do tego doszło.
  3. Tak (Judyta podpisywała listy w imieniu redakcji, Judyta).
  4. Niebieskie.
  5. Popcorn i lody.
  6. Słoneczniki.
  7. W teledysku wystąpiły m.in. Joanna Brodzik, Katarzyna Bujakiewicz, Małgorzata Foremniak, Emilia Krakowska, Marta Lipińska, Anna Mucha, Magdalena Różczka, Danuta Stenka i Hanna Śleszyńska.
  8. Dom nad rozlewiskiem", „Miłość nad rozlewiskiem", „Życie nad rozlewiskiem", „Nad rozlewiskiem", „Cisza nad rozlewiskiem" i „Pensjonat nad rozlewiskiem".

Niebawem kolejny odcinek. Stay tuned