Golden retriever to prawdopodobnie ta rasa psa, na której widok niezależnie od wszystkiego się uśmiechniecie. Niesamowity słodziak, wręcz stworzony do tulenia. Nic więc dziwnego, że to właśnie on stał się symbolem wymarzonego chłopaka. O co chodzi z golden retriever energy i dlaczego ciągnie nas do osób, które ją mają? Już wyjaśniamy.

Co to znaczy golden retriever energy i dlaczego tak bardzo chcemy otaczać się osobami, które ją mają?

Golden retriever energy swoją popularność zawdzięcza (oczywiście) TikTokowi. Określenie pochodzi od zachowań charakterystycznych dla tej niezwykle rozkosznej rasy psów. W innych przypadkach porównywanie ludzi do psów mogło wydawać się nieco dziwne, ale w tym konkretnym jest to komplement.

Golden retrievery są wesołe, pocieszne, energiczne, oddane i zapatrzone w swoich właścicieli - uchodzą za idealnych towarzyszy do życia. Takie też cechy wykazują osoby posiadające golden retriever energy. Chcemy z nimi przebywać, bo sprawiają, że świat jest bardziej kolorowy. I choć czasami ich miłość jest wręcz przytłaczająca, nie jesteśmy w stanie niczego im odmówić, a naszym jedynym celem staje się chęć uszczęśliwienia ich i sprawienia, żeby po prostu były szczęśliwe.

W przypadku faceta w typie golden retriever boyfriend sprawa nieco bardziej się komplikuje, ale o tym za chwilę.

Golden retriever boyfriend - jaki to chłopak i gdzie go znaleźć?

Masa dziewczyn przyznaje, że dokładnie takiego mężczyzny w swoim życiu szuka. Można powiedzieć, że golden retriever boyfriend to przeciwieństwo bad boya albo... black cat girlfriend (czy po prostu osoby z black cat personality). Nick z „Heartstoppera” (najnowszy crush autorki tego artykułu), Ben z „Never Have I Ever”, Peter Parker, czyli filmowy „Spiderman”, a nawet... Jim Halpert z „The Office” o każdym z nich marzyłyśmy, by istnieli w prawdziwym życiu. 

Golden retriever boyfriend: cechy pozytywne, które cię do niego ciągną

  • Golden retriever boyfriend nie jest kimś, kto aż za bardzo stara się ci zaimponować – on po prostu chce być dostrzeżony i nie boi się być przy tobie sobą
  • Ekscytuje się „zwykłym życiem” - dostrzega jasne strony szarej codzienności. Uśmiecha się do chmurki w kształcie słonia, chwali smak dnia, które jadł już 100 razy i za każdym razem jest tak samo uroczy.
  • Nie udaje entuzjazmu - on po prostu go ma, jest w tym szczery i wierzysz mu, że naprawdę tak czuje, bo emocje ma wypisane na twarzy (kiedy jest smutny również!).
  • Jest chłopakiem - przyjacielem. Uwielbia być przy tobie i podawać pomocą dłoń. Nie wymaga wiele poza byciem otwartym na niego.
  • Golden retriever boyfriend to wierny i oddany facet, dla którego jesteś całym światem, potrzebuje cię jak powietrza.
  • Kocha się przytulać (podobnie jak jego kudłaty odpowiednik) i całować.

Golden retriever boyfriend: wady (tak, nawet on je ma)

  • Bywa szalony, a nawet narwany - zdarza mu się robić rzeczy irracjonalne, które są słodkie, a jednocześnie trochę cringe'owe (łapie na język śnieżynki, przechodzi przez płot, żeby ukraść dla ciebie kwiaty z czyjegoś ogródka).
  • Jest trochę naiwny i czasami łatwowierny.
  • Łaknie uwagi, a jeśli jej nie dostanie staje się smutny i osowiały.

Last but not least: gdzie znaleźć kogoś w typie golden retriever boyfriend? 

Zawiedziemy was, ale niestety nie ma reguły. Jest za to pewna prawidłowość, którą możecie kojarzyć np. z „Never Have I Ever”. Golden retriever to często chłopak, który najpierw był naszym przyjacielem i nie traktowałyśmy go poważnie. Zupełnie jak Devi i Ben. Może więc warto rozejrzeć się wśród kumpli i tego, którego uważamy za śmieszka, zacząć podrywać?

Zobacz także: