Przed wami kulisy finałowej sesji School Of Style z Maddie Kulicka! <3 <3 <3To już piąta edycja warsztatów magazynu Glamour i marki Zalando. Cała sesja w najnowszym numerze.ZDJĘCIA: Lukasz Pukowiec PhotographySTYLIZACJA: Magda JagnickaVIDEO: Szymon Dudka MODELKA: Maddie Kulicka/MODEL PLUSMAKIJAŻ: Magda Atkins/Bobbi Brown PolskaFRYZURY: Kacper Raczkowski/D’VISIONPRODUKCJA: Małgorzata Gołębiewska

Posted by Glamour.pl on 10 grudnia 2015

Laureatką tej edycji warsztatów została Tatiana Kubica, która właśnie skończyła studia na kopenhaskim uniwersytecie i chce spróbować swoich sił w polskim świecie mody. 

Nagrodą za najlepszą stylizację inspirowaną Rihanną, w której Tatiana wykorzystała wyłącznie ubrania i dodatki z ZALANDO był miesięczny staż w dziale mody Glamour. Na start zaś – praca na planie profesjonalnej sesji. 

Jako miejsce do sesji wybraliśmy efektowną scenerię warszawskiego Muzeum Neonów. Przed nami było duże wyzwanie - w muzeum panował półmrok, co tworzyło trudne warunki do pracy, na szczęście wynagradzał je nam oszałamiający blask 100 neonów! Bohaterką finałowej sesji School of Style została Maddie Kulicka, która bezbłędnie wcieliła się w rolę dziewczyny z lat 70.

Cekiny, dzwony, panterka… trend disco niejedno ma imię! My pokazaliśmy jak stworzyć ten trend miksując kolekcje od projektantów i sieciówek. Wszystkie produkty wykorzystane w sesji pochodziły z www.zalando.pl/glamour, które zapewniło nam bogaty wybór wieczorowych i karnawałowych look’ów.

Makijaż rodem z Grease i kocie kreski w rozmiarze XXL to dzieło Magdy Atkins z Bobbi Brown. Kreskę namalowała czarnym Long Wear Gel Eyeliner Bobbi Brown, a w załamaniu powieki nałożyła jasnobrązowy cień. Efekt? Retro look z charakterem! Po większą dawkę świątecznych i sylwestrowych inspiracji wejdź na ZALANDO.

ZOBACZ BACKSTAGE SESJI ZDJĘCIOWEJ >>>

ZOBACZ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ "GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY" DLA ZALANDO >>>