Chociaż finałowy sezon Gry o Tron jest owiany tajemnicą, im bliżej premiery, tym znamy więcej szczegółów związanych z produkcją. Premiera odbędzie się już w kwietniu 2019 roku, a według pojawiających się spekulacji każdy z sześciu odcinków potrwa prawie 1,5 godziny! Producenci zdradzili, że nie zabraknie nagłych zwrotów akcji i emocjonalnych scen, zgodnie z zamysłem autora sagi Pieśń lodu i ognia George’a R.R. Martina, na podstawie której powstał scenariusz. Nie mamy wątpliwości, że scena bitwy w Winterfell, której pierwsze kadry ujawniono w trailerze i którą kręcono 55 nocy przejdzie do historii. Nie bez powodu Grę o Tron okrzyknięto najlepszym serialem ostatnich lat. 

„Gra o tron” – mamy pierwsze zdjęcie z 8. sezonu! >>>

Równie podekscytowani co widzowie są aktorzy serialu. Producenci w jednym z wywiadów wyznali, że czytanie scenariusza wywołało wiele emocji, nie zabrakło wzruszeń i gromkich braw. Jednak zakończenia serialu nie znają nawet główni bohaterowie. Aby uniknąć jakichkolwiek przecieków, powstało kilka wersji finału Gry o Tron.

Gra o Tron 8 - nowe kadry z finałowego sezonu, czyli jak Daenerys poznaje Sansę Stark

Nowa zapowiedź HBO uchyliła rąbka tajemnicy o ostatnich odcinkach serialu. W zbiorczym zwiastunie nowości stacji, jakie czekają nas wiosną, pojawił się kadr z 8. sezonu Gry o Tron. Widzimy pełną napięcia scenę, w której Daenerys przybyła do Winterfell. Jon Snow przedstawia ją swojej siostrze, Sansie Stark, która wita ją słowami: „Winterfell jest twoje”. Zobaczcie w galerii powyżej kolejne sceny z Gry o Tron 8. Już nie możemy doczekać się premierowych odcinków.