Gra o Tron 8 wzbudza wiele emocji, ponieważ w tym roku widzowie obejrzą ostatni sezon serialu. Produkcja, za którą stoją David Benioff i D.B. Weiss, powstała na podstawie sagi Pieśń lodu i ognia George’a R.R. Martina. Po 8 latach pożegnamy się z ukochanymi bohaterami (których z sezonu na sezon zostawało coraz mniej). Gra o Tron okazała się ogromnym sukcesem i jednym z najbardziej spektakularnych i dochodowych seriali ostatnich lat. Aktorzy, biorący w nim udział, zarabiali najwięcej spośród wszystkich aktorów pracujących przy amerykańskich produkcjach. Niedawno do sieci trafił oficjalny zwiastun, który znajdziecie TUTAJ >>>. Jednak zamiast odpowiedzi na nurtujące kwestie, przyniósł więcej odpowiedzi. 8. sezon liczy 6 odcinków, a każdy z nich prawdopodobnie trwa około 1 godziny. 

Gra o Tron 8: co wydarzy się w pierwszym odcinku ostatniego sezonu?

Fabuła 8. sezonu Gry o Tron oraz przede wszystkim finał są pilnie strzeżone przez twórców serialu. Do tego stopnia, że powstało kilka wersji ostatniej sceny, aby nawet główni bohaterowie nie wiedzieli, jak się zakończy. Jednak im bliżej premiery, tym ciekawość fanów rośnie. Kilka dni temu do sieci wyciekł opis pierwszego odcinka ostatniego sezonu. HBO zareagowało niemal natychmiast i usunęło wideo, jednak fani, którym udało się je obejrzeć, zapamiętali szczegóły i podzielili się nimi w internecie. A więc co według najświeższych przecieków wydarzy się w premierowym epizodzie? Uwaga, spoiler! Jeśli chcecie mieć niespodziankę, radzimy przerwać czytanie tego artykułu. W pierwszym odcinku 8. sezonu Gry o Tron Jon Snow, Sansa, Arya i Bran, czyli żyjący członkowie rodu Starków złączą siły przeciwko Nocnemu Królowi i jego potężnej armii. Bran Stark ujawni rodzeństwu ważne informacji o Białych Wędrowcach. W trakcie Arya natknie się na Ogara i Gendry’ego. Natomiast epizod zakończy się atakiem Nocnego Króla na Siedem Królestw.

Już nie możemy się doczekać! Premiera ostatniego sezonu Gra o Tron 8 odbędzie się 15 kwietnia na HBO. Nie wiadomo, czy informacje ze spoilera są prawdziwe, ale jedno jest pewne: czeka nas mnóstwo emocji!

Gra o Tron 8: HBO ujawniło kilkanaście zdjęć z nowego sezonu >>>