Po 2 latach fani Gry o Tron w końcu doczekali się premiery finałowego sezonu. W zeszłym tygodniu HBO wypuściło pierwszy epizod najbardziej dochodowego serialu ostatnich lat, który obejrzało 17,4 milionów widzów. Do tej pory rekord należał do ostatniego odcinka 7. części, który zgromadził widownię w liczbie 16,9 milionów. Tym samym Gra o Tron, za którą stoją David Benioff i D.B. Weiss stała się najpopularniejszym serialem na świecie. Opowieść na podstawie książki Pieśń lodu i ognia autorstwa George’a R.R. Martina na małych ekranach niestety dobiega końca. Według najnowszych doniesień już w 3. odcinku rozpocznie się Wielka Bitwa, która jest największą i najdłuższą sceną batalistyczną w historii serialowych produkcji. W sieci nie brakuje teorii spiskowych i viralowych wideo, komentujących serial fantasy. Wydaje nam się, że ten z Kitem Harringtonem i Emilią Clarke ma szansę stać się kolejnym viralem!

Kit Harrington o pierwszym wrażeniu, jakie zrobiła na nim Emilia Clarke. To najbardziej urocza rzecz, jaką usłyszycie >>>

Gra o Tron: Jak Kit Harrington zareagował na pocałunek z Emilią Clarke?

1. odcinek finałowego sezonu Gry o Tron wywołał sporo emocji. Według części widzów za mało się w nim działo i brakowało akcji. Jednak dla fanów Jona Snowa i Daenerys Targaryen premierowy epizod na pewno był wyjątkowy. Najczęściej komentowaną sceną prawdopodobnie był pocałunek Kit Harringtona i Emilii Clarke, którzy w serialu są spokrewnieni (Daenerys jest ciotką Jona), natomiast w prawdziwym życiu bardzo się przyjaźnią! Chociaż na ekranie jest między nimi niesamowita chemia, HBO ujawniło zakulisowe nagrania pierwszego odcinka, w którym możecie zobaczyć, jak powstała romantyczna scena pod wodospadem. Wideo trwa prawie 20 minut, ale w 13:50 minucie (nie musicie dziękować) obejrzycie wspomniane ujęcie, które powstało tak naprawdę w studio na zielonym tle. Po tym, jak Kit namiętnie pocałował Emilię, a scena została przerwana, zaczął udawać, że… ma odruchy wymiotne. To kolejny dowód na to, że między głównymi bohaterami Gry o Tron jest bliska zażyłość (bo w końcu kto inny niż przyjaciel odważyłby się na coś takiego?). Zobaczcie w galerii powyżej nagranie pocałunku Kit Harringtona i Emilii Clarke od kulis!