Grimes i Elon Musk spodziewają się dziecka!

Baby boom wśród gwiazd trwa w najlepsze! O tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała właśnie partnerka Elona Muska – kanadyjska piosenkarka Grimes. Szczęśliwą nowiną nie podzieliła się wprost, zrobiła to w sposób równie oryginalny jak ona sama – zamieszczając tajemnicze, ale i sugestywne zdjęcie na Instagramie.

Jeden z tych oldschoolowych nerdów pracuje teraz dla Elona Muska. To Polak!
 

Grimes jest w ciąży! Dowodem zdjęcie na Instagramie

Fotografia, którą opublikowała wczoraj wieczorem na swoim profilu przedstawia aktorkę w negliżu – w pomarańczowych warkoczach i z lekko zaokrąglonym już brzuszkiem, na którym dzięki pomocy Photoshopa umieszczono cień... płodu. I choć artystka nie napisała ani słowa, o tym, że jest w ciąży, ani kto konkretnie jest ojcem dziecka, fani już zaczęli składać gratulacje. Trudno wyobrazić sobie więc, by zdjęcie miałoby być jedynie artystycznym performansem. Czekamy już tylko na oficjalne oświadczenie pary.

Getty Images

Grimes i córka Madonny w kampanii perfum „Pop” Stelli McCartney.

Grimes i Elon Musk spotykają się od roku. Jako para po raz pierwszy pojawili się publicznie podczas MET Gali 2018. Jeśli plotki o tym, że spodziewają się dziecka, się potwierdzą, będzie to pierwsze dziecko Grimes. Elon Musk jest już ojcem piątki – ze związku z byłą żoną, Justine Wilson.

Zobacz także:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Censored for insta haha - almost got away w it

Post udostępniony przez Grimes (@grimes) Sty 8, 2020 o 3:42 PST