Zapraszamy do lektury naszego wyjątkowego, dwumiesięcznego wydania. Znajdziecie w nim wszystko, co najgorętsze w modzie, urodzie, kulturze i stylu życia. Jak zawsze w GLAMOUR piszemy też o tym, co ważne i aktualne i rozmawiamy z inspirującymi osobami, m.in. z bohaterką naszej okładki Martą Lech-Maciejewską, aktorką Małgorzatą Gorol czy Moniką Brodką, która wydała nową świetną płytę. Zobaczcie, co jeszcze czeka na was w nowym wydaniu GLAMOUR.

 

1. Marta Lech-Maciejewska od 10 lat prowadzi bloga Superstyler. Nam opowiada o swojej drodze do pewności siebie, prowadzeniu biznesu, kobiecości i macierzyństwie na własnych zasadach.

2. Jak przeżyć święta i koniec roku i nie zwariować? Psycholożka Ania Cyklińska radzi, jak zadbać o siebie i swój dobrostan w tym szczególnym, ale dla wielu też niełatwym czasie.

3. Znacie Feeld? To nowa apka randkowa dla tych, którzy szukają odpowiedzialnych przygód bez zobowiązań.

4. Sesja mody w szczytnym celu – zobaczcie, jak trendy pokazują na sobie Zuza Kołodziejczyk i laureatka akcji na WOŚP Monika Czernik.

5. Piękna za pięć dwunasta? Wypróbuj nasze tipy, jak szybko wyglądać bosko w karnawale.

Zobacz także:

6. Monika Brodka po raz pierwszy śpiewa o sobie, a Angelice Kucińskiej mówi o zmianach w życiu i nowej płycie „Sadza”.

 

Magazyn kupisz w regularnej cenie 9,99 zł lub z dodatkami:

- delikatny peeling z kwasami AHA z linii Kombucha marki SORAYA oraz maska na tkaninie z linii Plante marki SORAYA, w cenie 12,99 zł;

- książka do wyboru od Wydawnictwa SŁOWNE w cenie 14,99 zł.