Gwen Stefani jest jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek, którą stawia się w tym samym szeregu co Beyoncé, Madonnę czy Shakirę. Słynna artystka rozpoczęła swoją muzyczną karierę w rockowym zespole No Doubt w latach 90. i natychmiast zdobyła grono oddanych fanów. Niecałe 10 lat później gwiazda postanowiła spróbować sił bez swojej grupy i postawiła na solową karierę, która nabrała jeszcze większego rozpędu. Jej charakterystyczna barwa głosu i nietuzinkowa uroda, a także spójny wizerunek („używam czerwonej szminki jak balsamu do ust”, mawia Gwen) na zawsze wpisały się do popkultury i uczyniły ją jedną z najbardziej znanych artystek obecnych czasów. Amerykanka jest wszechstronnie uzdolniona, ma wyczucie stylu (próbowała swoich sił jako projektantka mody), a także wystąpiła w znanej produkcji filmowej, czyli w filmie Aviator Martina Scorsese. Od kilku lat  51-latka jest jurorką w amerykańskiej wersji programu The Voice, gdzie poznała swojego obecnego partnera, a jak się wczoraj okazało również narzeczonego! Gwen Stefani jest związana z wokalistą Blakiem Sheltonem. Wczoraj artystka pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Para planuje ślub!

Najlepsze stylizacje Gwen Stefani >>>

Gwen Stefani i Blake Shelton zaręczyli się! 

W 2015 roku Gwen Stefani przeżywała ciężkie chwile. Jej ówczesnym mężem był rockowy muzyk Gavin Rossdale, wokalista i gitarzysta grupy Bush. Po 20 latach związku (w tym po 13 latach małżeństwa) para rozstała się ze względu na jego liczne zdrady – zaledwie rok po narodzinach ich trzeciego syna Apolla. Para ma jeszcze dwóch synów: Kingstona (14 lat) oraz Zumę (12 lat). Na szczęście niedługo po rozwodzie Gwen Stefani została jurorką programu The Voice, zastępując Christinę Aguilerę i poznała na planie show swojego obecnego partnera, Blake’a Sheltona, który również ocenia występy uczestników w popularnym programie. Para szybko zakochała się w sobie. Do dziś Gwen i Blake są nierozłączni i tworzą wspaniały związek. 

Wczoraj Gwen Stefani pochwaliła się uroczym zdjęciem na Instagramie, z którego wynika, że ona i Blake Shelton zaręczyli się! Para na fotografii całuje się, a wokalistka pokazuje swoją dłoń, na której (z trudem) można dostrzec pierścionek zaręczynowy! Zobaczcie ich piękne zdjęcie w galerii powyżej. Nie wiadomo, kiedy planują wziąć ślub – nieznane są żadne szczegóły dotyczące ceremonii.