Gwiazda Bridgertonów na ratunek naszym snom

Aplikacja o nazwie Calm, stworzona została w celu medytacyjnym oraz ułatwiającym zasypianie. Twórcy zaprosili do współpracy barwne i melodyjne głosy show-biznesu. Wśród nich znalazła się Kelly Rowland, a także ikona muzyki i mody – Harry Styles. Ostatnim z wielkich ogłoszonych został Regé-Jean Page. Jesteśmy pewni, że pobrania aplikacji szybko wzrosną!

Głos łamacza serc z produkcji Bridgertonowie uświetni 32-minutową opowieść The Prince and The Naturalist pióra Victorii Gosling. Historia dotyczy miłośnika filozofii naturalizmu i jego ucznia królewskiej krwi. Obydwaj odkrywają, że natura jest najlepszym nauczycielem. Co może działać bardziej kojąco niż opowieść o naturze płynąca z ust księcia Hastings? 

Calm - aplikacja, która uspokaja i kołysze do snu

Aplikacja Calm stworzona została, aby w czasach, kiedy bezsenność stała się plagą, pomóc nam zmrużyć oczy i ukoić nasze zmysły. Opowieści na dobranoc to strzał w dziesiątkę. Niejeden dorosły pragnie wrócić do lat dzieciństwa. Teraz, dzięki aplikacji Calm i dźwiękowi melodyjnych głosów gwiazd, możemy bujać w obłokach aż do rana. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Calm (@calm)

Od 24 sierpnia w aplikacji dostępna jest wspomniana opowieść nagrana przez Regé-Jean Page’a. Jeśli jesteście ciekawi i ciekawe, jak na was zadziała jego głos, aplikacja oferuje darmowy okres próbny, który trwa 7 dni.