Za niewiele ponad rok na ekrany kin trafi kolejna część Bonda. Jednak w oczach niektórych Bond 25 zyskuje powoli miano "pechowej produkcji". Zmieniono reżysera filmu, na planie miał miejsce wybuch, a Daniel Craig uległ wypadkowi. Tym razem jedna z aktorek postanowiła opuścić produkcję. O kogo chodzi? Grace Jones, która miała już okazję grać w jednej z części przygód Agenta 007. Piosenkarka i aktorka pojawiła się w "Zabójczym widoku" z 1985 roku, kiedy to wcieliła się w postać May Day, pomocnicę Maxa Zorina. Wówczas jej bohaterka miała kontrakt na zabicie Bonda, którego grał Roger Moore. Teraz, jej rola miała być mniej znacząca. Jak donosi The Sun, słynna piosenkarka, zjawiła się na planie, jednak kiedy dowiedziała się jak niewiele dialogów jej przypisano i jak mało istotna jest postać, którą miała grać, zrezygnowała. Agent gwiazdy przekazał brytyjskiemu dziennikowi, że nie będą oni komentować zaistniałej sytuacji.

Bond 25: Znamy obsadę nowego filmu o agencie 007 i datę premiery. W filmie zagrają między innymi Daniel Craig i Rami Malek!>>>

Bond 25: obsada i data premiery

Jak dotąd wiemy, że w postać Agenta 007, wcieli się Daniel Craig. Aktor wyznał, że to już ostatni raz, kiedy będziemy mieli okazję zobaczyć go w tej roli na wielkim ekranie. W produkcji weźmie udział również Rami Malek, który zagra czarny charakter. Obok tytułowego Bonda, pojawi się też Ralph Fiennes, Lea Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Rory Kinnear oraz Naomie Harris. Film wyreżyseruje Cary Fukunaga, a za zdjęcia odpowiada Linus Sandgren. Wciąż nie ujawniono jeszcze oficjalnego tytułu produkcji. Wiadomo jednak, że film zostanie nakręcony w Norwegii i we Włoszech oraz w londyńskim studiu. Premiera kinowa zapowiedziana jest na 25 kwietnia 2020 roku.