Joanna Opozda, której popularność przyniosła rola Jowity Kaczmarek w serialu Pierwsza miłość, ma ogromne powody do radości. Aktorka poinformował na swoim Instagramie o tym, jakie spotkało ją wyróżnienie. 30-latka wcieli się w rolę legendy kina, Brigitte Bardot, a występ w biograficznym filmie . To jednak nie jedyny sukces. Rola francuskiej aktorki i modelki będzie pierwszą główną rolą na wielkim ekranie w karierze Polki. Oprócz wyzwania, jakie niesie ze sobą rola Brigitte Bardot, Joanna Opozda będzie współpracować ze znakomitym reżyserem, Lechem Majewskim, autorem takich produkcji jak: Młyn i krzyż, Szklane usta i Angelus. Zdjęcia do filmu, zatytułowanego Brigitte Bardot cudowna potrwają 2 lata. Wystąpią w nim również Magdalena Różdżka i Andrzej Grabowski. Rozpoczęcie prac nad obrazem zbiegło się z odejściem Opozdy z serialu Pierwsza miłość, ale jak zapewnia aktorka w rozmowie z serwisem Pudelek, obie rzeczy nie miały ze sobą nic wspólnego.

Joanna Opozda zaakceptowana przez samą Brigitte Bardot

Wielkim wyróżnienie dla Joanny jest również fakt, że udział w filmie biograficznym zaakceptowała sama Brigitte Bardot. Polka wyznała, że ikona kina obejrzała jej materiały z castingu i mimo tego, że do roli wybrał ją reżyser Lech Majewski, to do Bardot należało ostatnie słowo.

Wciąż ciężko mi uwierzyć w to, ze legenda kina, ikona - Brigitte Bardot oglądała moje zdjęcia i mój casting... Osobiście zaakceptowała wybór mojej skromnej osoby do tej roli, ogromny zaszczyt...życie potrafi zaskakiwać, jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa,

napisała na Instagramie podekscytowana aktorka. Zobaczcie poniżej, jak wygląda Joanna Opozda jako Brigitte. Podoba Wam się? W galerii znajdziecie więcej zdjęć!