Zastanawialiście się kiedyś, czym zajmowały się światowej sławy gwiazdy zanim stały się popularne? Albo w jakich warunkach wychowywali się wasi ulubieni aktorzy, wokaliści, modele czy celebryci? Droga na szczyt może być kręta, a historie poszczególnych gwiazd naprawdę zaskakujące! Ostatnio informowałyśmy was o tym, że Ncuti Gatwa, czyli Eric z serialu Sex Education, był bezdomny i korzystał z pomocy znajomych. Jego los odmienił się, gdy zaczął pracę na planie produkcji Netflixa. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. To jedna z wielu gwiazd, która miała trudną przeszłość.

Gwiazdy, które kiedyś były biedne - Jennifer Lopez, Jay-Z, Sarah Jessica Parker i inni

Wśród gwiazd, które nie miały łatwego dzieciństwa i żyły w skrajnej biedzie, znalazła się Jennifer Lopez. Jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie, absolutna ikona wychowała się w Harlemie, czyli najbiedniejszej dzielnicy Nowego Jorku. Jennifer Lopez musiała sama zarabiać na swoje utrzymanie. W podobnych warunkach żyła Mila Kunis. Aktorka pochodzi z rodziny ukraińskich imigrantów. Życie w Los Angeles, do którego przeprowadziła się rodzina Mili Kunis, okazało się trudne i bardzo drogie. Z kolei Madonna marzyła o karierze tancerki. Wyjechała do Nowego Jorku, mając niespełna 40 dolarów przy sobie. Wokalistka musiała pracować w Burger King i innych restauracjach typu fast food. Teraz należy do grona najpopularniejszych gwiazd na świecie, a jej piosenki zna cały świat.

Halsey wyznała szokującą prawdę o swojej przeszłości. Nie uwierzycie, do czego była zdolna, żyjąc na ulicy! >>>

Kolejna gwiazda, która żyła w biedzie, to Jay-Z. Mąż Beyoncé przyznał, że wychował się na Brooklynie i pół swojego życia spędził na ulicy. Natomiast wyznanie Sarah Jessiki Parker doprowadzi was do łez. Odtwórczyni roli Carrie Bradshaw w Seksie w wielkim mieście powiedziała kiedyś, że w jej rodzinie nie obchodzono urodzin i Bożego Narodzenia. Rodzicie aktorki nie mogli pozwolić sobie na organizację świąt oraz imprez, nie mówiąc już o kupowaniu prezentów. Oprah Winfrey – pierwsza czarnoskóra miliarderka na świecie również urodziła się w ubóstwie. Jako mała dziewczynka nosiła sukienki wykonane z worków na ziemniaki. W końcu zrozumiała, że jej przyszłość zależy wyłącznie od niej. Podjęła pracę w lokalnej telewizji i tak zaczęła wspinać się na szczyt. Wyobrażacie sobie, że Daniel Craig, czyli filmowy James Bond, miał kiedyś poważne problemy finansowe? Marzył o karierze aktorskiej i jeszcze jako nastolatek zaczął występować w teatrze. Niestety skromne honorarium, które otrzymywał, nie starczało na utrzymanie się w Londynie. Aktor musiał dorabiać sobie jako kelner. Co więcej, zdarzało mu się spać na ławkach w parku.

Kto jeszcze żył w biedzie zanim osiągnął sukces zawodowy? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w galerii. Historie tych gwiazd pokazują, że dzięki wierze we własne możliwości, ciężkiej pracy i determinacji można wdrapać się na sam szczyt.