Zastanawiacie jak światowej sławy gwiazdy wyglądały podczas swoich pierwszych wyjść na czerwony dywan? Czy od razu wiedziały jak mają pozować i jak przejść z gracją przed głodnymi potknięć fotoreporterami? Znalazłyśmy ich pierwsze oficjalne zdjęcia, na których dokładnie widać kto najbardziej się stresował, kto zaliczył modową wpadką, a kto od razu zachwycił.

Niektórzy celebryci całkowicie się zmienili – m.in. George Clooney i Ariana Grande – serio, są nie do poznania. Inni natomiast (delikatnie mówiąc) zaskoczyli doborem swoich stylizacji. Okazuje się, że Blake Lively kiedyś ciężko byłoby nazwać ikoną stylu. Musimy jednak przyznać, że część gwiazd od początku miało w sobie to coś i wypadła świetnie na pierwszych ściankach, np. Brad Pitt.

ZOBACZ TAKŻE: Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego: goście. Zobaczcie kto się pojawił! >>>

W naszej galerii, oprócz wyżej wymienionych gwiazd, znajdziecie także małą Angelinę Jolie podczas rozdania Oscarów w 1986 roku, Zaca Efrona, młodych aktorów znanych z sagi o Harry'm Potterze, klan Kardashian-Jenner i wielu innych. Uwierzcie nam, to trzeba zobaczyć!