Ekskluzywne garden party w jednym z najpiękniejszych miejsc stolicy? Takiej okazji nie można przegapić! Szczególnie, jeżeli jest się miłośnikiem... słodkości. Ale nie tylko, bowiem wczorajszy wieczór w ogrodach Pałacu w Wilanowie uświetniły także dwa koncerty – Kayah i Andrzeja Piasecznego, którzy poderwali zaproszonych gości do tańca pod gołym niebiem (wokalistka zachwycała nie tylko głosem, ale również zieloną boho suknią, w której wyglądała niesamowicie!). Fani polskiej muzyki mieli więc szansę w kameralnym gronie bawić się tuż pod sceną. Oprócz dwójki artystów, którzy są już stałymi gośćmi Inauguracji Sezonu Letniego z Raffaello, wśród zaproszonych znalazły się takie gwiazdy jak Omena Mensah, Anna Wendzikowska, Weronika Rosati, Edyta Herbuś, Joanna Horodyńska, Tamara Arciuch wraz Bartkiem Kasprzykowskim.

Inauguracja sezonu letniego z marką Raffaello to wielka przyjemność, nie tylko ze względu na moją ulubiona porę roku i piękną scenerię tego wieczoru, ale także ze względu na wyjątkowych ludzi, z którymi można spędzić te chwile – mówi aktorka Magdalena Mielcarz.

Ten wieczór był wyjątkowy nie tylko ze względu na znanych gości, niesamowity koncert czy samo miejsce. Przede wszystkim słynna pralinka z migdałowym sercem obchodzi już... 25 lat! Co więcej, oprócz ćwierćwiecza, Raffaello już po raz piąty zorganizowało najbardziej klimatyczne powitanie lata w mieście. W odpowiednią atmosferę wprowadzała nie tylko romantyczna scenografia (oczywiście biała!), ale także dwójka gospodarzy wieczoru – Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak.

Gdyby powitanie każdej z pór roku mogło tak wyglądać...