Na uroczystej prezentacji jesiennej ramówki TVN nie mogło zabraknąć największych gwiazd związanych ze stacją. Zobaczyliśmy m.in. Martynę Wojciechowską, Małgorzatę Rozenek - Majdan w okazałej kwiecistej kreacji zabudowanej z tyłu i eksponującej nogi, czy Maję Sablewską w kusej sukience w zwierzęcy wzór. Oczywiście nie mogło zabraknąć także jurorów Top Model: Joanny Krupy, która nie tak dawno powiedziała sakramentalne tak, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki, Dawida Wolińskiego i Michała Piróga - wszak jesienią format wraca na antenę z siódmą edycją. 

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Krupa wyszła za mąż! Mamy zdjęcie pary młodej >>>

Co TVN szykuje na nowy sezon - jesienna ramówka TVN - seriale

Jeśli chodzi o nową ramówkę TVN, dla wielu największą gratką będą nowe seriale - miłośników tego gatunku czekają dwie nowości: kryminalny serial Pułapka w reżyserii Łukasza Palkowskiego z Agatą Kuleszą w roli głównej, a także produkcja Borysa Lankosza Pod powierzchnią. Za obiema realizacjami stoją mocne nazwiska (w tej drugiej pojawią się m.in. Bartłomiej Topa, Magdalena Boczarska i Łukasz Simlat). To nie tylko ukłon w stronę wiernych odbiorców TVN, ale także zgodnie z intencją stacji zaproszenie skierowane do nowych widzów. 

Jesienna ramówka TVN - nowe programy

Seriale to jedno, ale TVN stawia także na formaty pozostające komentujące rzeczywistość i pozostające bliżej aktualnych zdarzeń, dlatego od września będziemy mogli zobaczyć także m.in. program dotyczący uchodźców. Mowa o prowadzonym przez Piotra Kraśko wzbudzającym wiele kontrowersji formacie Wracajcie, skąd przyszliście, który przybliży problemy migrantów i pokaże dokładne trasy, które ci muszą przemierzyć w poszukiwaniu schronienia. 

Ramówka TVN - 7. edycja Top Model i kontynuacja ulubionych programów widzów

Ci, którzy związani są ze stacją od dawna, w programie na jesień znajdą też oczywiście swoje ulubione programy. Mowa o serialach Na Wspólnej i Diagnozie oraz show Mam talent i Masterchef. Jeśli chodzi o nas, największym i najbardziej oczekiwanym powrotem będzie bezsprzecznie jeden z największych przebojów TVN, czyli 7. edycja Top Model. Będziecie oglądać?

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Woliński zmienił fryzurę! Zainspirował się Quebonafide? >>>