W warszawskiej Soho Factory odbył się pokaz najnowszej kolekcji – OCEAN 5 by QПШ ROBERT KUPISZ na sezon lato 2017. Główną inspiracją do kolekcji i scenografii na pokazie był ocean jego głębia, kolory, tekstury i postaci z nim związane: marynarze, piraci, ratownicy, nimfy morskie i syreny. OCEAN 5 to także okazja do uczczenia pięciolecia marki Robert Kupisz, które projektant świętował po pokazie w gronie znajomych i gości pokazu. Na imprezie pojawił się niebieski tort w kształcie logo marki. 

Gwiazdą pokazu, a jednocześnie osobą odpowiedzialną za jego oprawę muzyczną była Natalia Przybysz. Robert Kupisz mówi o niej: „Jej piosenki bardzo mnie pobudzają i dużo mówią o współczesnych młodych dziewczynach – niezależnych i silnych”. Jego najnowsza kolekcja jest skierowana właśnie do takich kobiet - projektant nazywa je współczesnymi syrenami. Są eteryczne i niedostępne, ale też wolne - wśród inspiracji Roberta Kupisz wciąż pojawiają się lata 70. i ruch hipisowski. 

Zobaczcie, które gwiazdy pojawiły się na pokazie Roberta Kupisza OCEAN 5 i jak zinterpretowały temat przewodni imprezy "Morza szum".

Tutaj możecie zobaczyć wszystkie sylwetki z pokazu OCEAN 5 by Robert Kupisz >>>

Przypominamy też naszą relację live z pokazu:

Pokaz Roberta Kupisza

Opublikowany przez Glamour.pl na 2 czerwca 2016