Wczorajszy wieczór należał do Tomasza Olejniczaka, który w warszawskim Pałacu Prymasowskim zaprezentował swoją najnowszą kolekcję #LaDorothée pod szyldem marki TOMAOTOMO. Całe wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem w środowisku modowym, ale również wśród gwiazd - w końcu nie jest tajemnicą, że Olejniczak należy do grona ulubionych projektantów celebrytów. 

Siwiec, Sykut-Jeżyna, Jabłczyńska, Moro i Książkiewicz na pokazie TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak

TOMAOTOMO to zdecydowanie kobieca marka, dlatego nie powinien dziwić nikogo fakt, że to właśnie panie zdominowały widownię. Nie mogło zabraknąć oczywiście muzy i przyjaciółki projektanta, aktorki Weroniki Książkiewicz. Na pokazie pojawiła się m.in. Natalia Siwiec, która ubrała pudrowo-różową sukienkę mini, a tym samym, nie po raz pierwszy skupiła na sobie wzrok fotoreporterów. Na sukienkę zdecydowały się także Paulina Sykut-Jeżyna oraz Joanna Jabłczyńska i mimo tego, że kreacje te były w kompletnie innym stylu, to obie panie wyglądały pięknie. My zwróciłyśmy jednak szczególną uwagę na Odetę Moro. Dziennikarka, która niedawno ogłosiła, że jest w ciąży (pisałyśmy o tym TUTAJ), założyła biały garnitur i musimy przyznać, że przyszła mama prezentowała się świetnie. 

ZOBACZ TAKŻE: Moschino dla H&M! Kolekcja włoskiego domu mody jesienią w sprzedaży. Zaprojektuje ją Jeremy Scott

Stylizacje wszystkich gwiazd znajdziecie w naszej galerii - oczywiście zdjęcia Natalii Siwiec, Pauliny Sykut-Jeżyny, Joanny Jabłczyńskiej oraz Odety Moro, o których wspominałyśmy wyżej, również. Kto z nich Waszym zdaniem zaprezentował się najlepiej?