Patryk Vega rozochocony sukcesem, jaki odniósł jego poprzedni film z kobietami na pierwszym planie, czyli Pitbull. Niebezpieczne kobiety (który przypominamy, odnotował najlepsze otwarcie w historii rodzimego kina po 1989 roku!), damskim bohaterkom postanowił poświęcić swoją kolejną produkcję. I nie zajęło mu to długo (tempo, w jakim ten reżyser płodzi swoje produkcje chyba już nikogo nie zaskakuje), bo już jutro do kin wchodzą Kobiety mafii.

ZOBACZ TAKŻE: Making of „Kobiet mafii” - Patryk Vega zdradza szczegóły dotyczące filmu 

W rolach głównych zobaczymy ulubione aktorki Krzemienieckiego aka Vegi, czyli Agnieszkę Dygant, Katarzynę Warnke czy Olgę Bołądź. Do tego grona dołączyły również Aleksandra Popławska oraz Julia Wieniawa. Jeśli chodzi o panów, film nie mógłby powstać oczywiście bez Bogusława Lindy, Piotra Stramowskiego i Tomasza Oświecińskiego, którego śmiało można określić "aktorskim odkryciem Patryka Vegi". 

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa i Antek Królikowski pojawią się w nowym programie

Tych twarzy nie zabrakło na oficjalnej premierze filmu, która odbyła się wczoraj w Multikinie w warszawskich Złotych tarasach. Imprezę poprowadził Filip Hajzer, który przedstawiał wszystkich biorących udział w produkcji aktorów. Jak się prezentowali? Na jakie stylizacje postawiły aktorki? Kto zaskoczył swoim lookiem? Zobaczcie poniżej!