Te dziewczyny mają osobowość, rzesze fanów i pasje, które każda z nich realizuje na wiele sposobów. Kochają modę, dobrze wyglądać i inspirować swoimi stylizacjami, chętnie eksperymentują ze stylem. Są też dowodem na to, że dobry look to nie kwestia pieniędzy, a... dobrego wyboru. I że na najgorętsze trendy wcale nie trzeba wydać wiele i można mieć od ręki kupując je online np. na born2be.pl, ostatnio ich oraz innych gwiazd ulubionym adresie.

To sklep internetowy (działający także jako aplikacja) z damskimi, męskimi i dziecięcymi ubraniami, obuwiem i dodatkami, który na Polskim rynku jest dostępny od kilku lat. Oferuje produkty w konkurencyjnych cenach oraz darmowy zwrot do 30 dni. To tam znajdziecie roślinne lub zwierzęce printy w każdym wydaniu, popularne obecnie nerki, bluzki hiszpanki, neonowe spódnice, odsłaniające brzuch crop topy – generalnie wszystko, co pozwoli Wam jeden do jednego odtworzyć stylizacje takich gwiazd jak Marcelina Zawadzka czy Ida Nowakowska. Modelkę i tancerkę spotkaliśmy w strefie marki Born2Be w Spocie w najpopularniejszej miejscówce influencerek, restauracji Cały Gaweł.

6 trendów, które wyszły z mody – zapomnijcie o nich jak najszybciej!

Tam przez trzy dni można było sfotografować się z pomarańczową wanną (lub wejść do niej!) i wygrać super nagrody. Był to też czas, kiedy mogliście poznać swoje ulubienice w realu. Nam się udało! PS I spokojnie, nic straconego – niebawem także na Glamour.pl będziecie mieć okazję wciąć udział w konkursie.

W czasie naszego ostatniego pobytu w Trójmieście spotkałyśmy najpierw stylistkę Glamour Magdę Jagnicką (już jutro super materiał, który wspólnie nakręciliśmy!) oraz Nadię Długosz z duetu Beksy, w kolejnych dniach na zdjęcia umówiliśmy się z Marceliną Zawadzką i Idą Nowakowską, a także Olą Nowak, czyli drugą połówką Beks oraz siostrami ADiHD.

Zobaczcie, jakie stylizacje dziewczyny wybrały do zdjęć i... jeżeli chcecie, zamówcie je sobie! Wystarczy, że albo ściągniecie aplikację, albo wejdziecie na born2be.pl. To nic trudnego :)

Zobacz także: Trendy 2019: Modne stylizacje festiwalowe na lato