Jeżeli jeszcze dziwi Was nagość w kampaniach Yeezy, marki stworzonej przez Kanye'ego Westa, mamy coś, co może szokować. Artysta w ramach promocji nowego modelu butów Yeezy 500 Supermoon Yellow zaprosił do współpracy m.in. influencerki Clermont Twins, tancerka Sophie Anahita, założycielka marki kosmetycznej KNC Beauty, Kristen Noel Crawley, a także gwiazdę filmów dla dorosłych, Lelę Star. Autorką zdjęć jest fotografka, odpowiedzialna za teledyski Kanye'ego Famous oraz Fade, Elli Linnetz.

Oprócz butów na zdjęciach pojawiają się ubrania w typowych dla marki Kanye'ego kolorach ziemi. Na pierwszy rzut oka ciężko jednak je dostrzec, ponieważ przeważają niemal nagie zdjęcia modelek w Yeezy 500 Supermoon. Na niektórych fotografiach są zupełnie nagie, na innych mają spodenki, a na pozostałych wyginają się w dziwnych pozach, eksponując swoje kształty. Co ciekawe, w sesji wizerunkowej wzięli udział również modele, ale Kanye postanowił rozebrać jedynie kobiety.

Kim Kardashian wyróżniona najbardziej prestiżową nagrodą w dziedzinie mody! >>>

W kampanii tym razem zabrakło Kim Kardashian, żony Kanye'ego i wiernej fanki jego projektów. Celebrytkę bardzo często można zobaczyć w ubraniach Yeezy. Jednak niektóre modelki do złudzenia przypominają Kim, szczególnie jeśli chodzi o figurę. Zobaczcie poniżej zdjęcia z kampanii nowego modelu butów Yeezy.