Gwiazdy mają w zwyczaju organizowanie dwóch ślubów. Podobnie jak Joe Jonas i Sophie Turner, Zoë Kravitz i jej partner Karl Glusman, którego możecie kojarzyć z kontrowersyjnego filmu Love Noé Gaspara lub z produkcji Zwierzęta nocy w reżyserii Toma Forda, zdecydowali się na taki krok. Pod koniec maja tego roku media obiegła informacja o ich potajemnym ślubie. Aktorska para postanowiła pobrać się po 3 latach związku. Według zagranicznej prasy ceremonia była skromna, a świeżo upieczone małżeństwo podjęło decyzję o przyśpieszeniu wesela spontanicznie. Obydwoje bardzo chronią swoją prywatność, a o tym, że są zaręczeni, Zoë poinformowała w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone dopiero po roku od tego wydarzenia! Sekretny ślub był owiany tajemnicą, podobnie jak drugie przyjęcie weselne, wyprawione przez młodą parę w ten weekend.

Ślub Zoë Kravitz i Karla Glusmana: na przyjęciu pojawiła się plejada gwiazd

Zoë Kravitz i Garl Glusman powiedzieli sobie sakramentalne „tak” po raz kolejny w miniony weekend. Ceremonia odbyła się w Paryżu, gdzie obydwoje mieszkają. Aktorska para świętowała zmianę stanu cywilnego w towarzystwie rodziny i najbliższych przyjaciół. Fotoreporterom udało się uchwycić gości przyjęcia weselnego w drodze na uroczystą kolację. Nie zabrakło jej rodziców, Lisy Bonet z obecnym partnerem Jasonem Mamao i Lenny'ego Kravitza. W tym ważnym dla niej dniu wspierały ją również aktorki serialu Wielkie kłamstewka: Laura Dern, Shailene Woodley, Nicole Kidman i Reese Witherspoon. Na ślubie pojawiła się także Cara Delevingne, która niedawno potwierdziła związek z aktorką Ashley Benson.

Cara Delevingne ma dziewczynę! Modelka potwierdziła związek z aktorką „Słodkich kłamstewek” >>>

Jeśli chodzi o stylizacje ślubne młodej pary, Karl Glusman zdecydował się na prosty, klasyczny garnitur w kolorze głębokiego granatu. Natomiast Zoë Kravitz miała na sobie ekstrawagancką, ale zachwycającą kreację. Aktorka wybrała biały top i modne w tym sezonie kolarki, a na wszystko założyła prostą sukienkę z delikatnej siateczki od nowojorskiej marki Danielle Frankel. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii powyżej.