W lipcu tego roku Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub. Gwiazdy, które wróciły do siebie po około 18 latach, postawiły na kameralną uroczystość w Las Vegas. Nauczeni doświadczeniem nie relacjonowali przygotowań do ceremonii w mediach, a swoją miłość celebrowali w gronie najbliższych osób. Fakt, że Jennifer Lopez i Ben Affleck są już po ślubie wywołał niemałe poruszenie wśród ich fanek oraz fanów z całego świata. Głos w sprawie zabrała także Gwyneth Paltrow, która – przypomnijmy – spotykała się kiedyś z amerykańskim aktorem. Sprawdźcie, co sądzi drugim małżeństwie swojego byłego chłopaka. 

Gwyneth Paltrow i Ben Affleck – historia związku

Być może pamiętacie, że Gwyneth Paltrow i Ben Affleck byli kiedyś parą. Zakochali się w sobie w 1997 roku – po tym, jak spotkali się na planie nagrodzonego Oscarem filmu „Zakochany Szekspir”. Ich związek trwał około trzy lata. Po rozstaniu, do którego doszło w 2000 roku, aktor zaczął randkować z Jennifer Lopez. Ich relacja była bardzo medialna, co – jak się później okazało – doprowadziło do zerwania zaręczyn w 2003 roku i ostatecznego zakończenia związku rok później. Gwyneth Paltrow udzieliła wtedy wywiadu, w którym szczerze przyznała, że nie jest zaskoczona takim obrotem spraw. Podczas rozmowy z Diane Sawyer powiedziała, że jej były chłopak utrudnia sobie życie: Ben jest skomplikowany, ale to naprawdę świetny facet. Dlatego mam nadzieję, że sobie poradzi

fot. Getty Images

Gwyneth Paltrow skomentowała ślub Bena Afflecka i Jennifer Lopez!

Po blisko 20 latach od wspomnianego wywiadu Gwyneth Paltrow znowu skomentowała miłosne wybory swojego ex. Podczas tak zwanego Q&A, które zorganizowała ostatnio na swoim profilu na Instagramie, otrzymała pytanie o to, co sądzi o Benie Afflecku i Jennifer Lopez, w domyśle: o ich związku oraz zorganizowanego tydzień wcześniej ślubie. Aktorka i twórczyni „Goop” przyznała, że ich historia jest niezwykle romantyczna. Cieszy się ich szczęściem. 

Miłość!!! To takie romantyczne!!! Bardzo się cieszę – napisała Gwyneth Paltrow na Instagram Stories. 

Nie ma wątpliwości, że Gwyneth Paltrow kibicuje Benowi Affleckowi oraz Jennifer Lopez, a właściwie Jennifer Lynn Affleck, bo topowa aktorka i wokalistka zdecydowała się na zmianę nazwiska po ślubie.