Fani muzycznych festiwali zapewne już odliczają dni do Orange Warsaw Festival, podczas którego wystąpią m.in. Solange, Miley Cyrus czy Rita Ora. Tuż po nim, także w stolicy, szykuje się coś wyjątkowego, czyli aż trzy weekendy koncertów czołowych rodzimych artystów. To H&M Loves Music, czyli kolejna odsłona współpracy marki H&M z polską sceną muzyczną. W poprzednich latach bawiliśmy się m.in. podczas H&M Dworzec i H&M Królestwo, za każdym razem w innej lokalizacji. Tak też będzie i teraz - organizatorzy wybrali jak zwykle oryginalne miejsce na postawienie sceny, wokół której dziać będzie się sporo, nie tylko muzyczne. H&M Loves Music odbędzie się na terenie zajezdni autobusowej przy Redutowej 27 w Warszawie. I tradycyjnie już, o liczne food trucki i typowo miejskie jedzenie zadba ekipa Żarcie Na Kółkach

Zobacz także: H&M stawia na naturalność. Sieciówka w kampanii strojów kąpielowych pokazuje rozstępy, fałdki i włosy na rękach

H&M Loves Music: lineup - kto wystąpi? Na scenie m.in. Monika Brodka, Kortez, JIMEK, Mrozu i wielu innych

W ramach H&M Loves Music wystąpią zarówno doświadczeni artyści, jaki i ci, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej. Jeśli chodzi o tych pierwszych, to będą m.in. O.S.T.R, Monika Brodka, Mrozu, Natalia Przybysz czy Jimek w towarzystwie 60-osobowej orkiestry SYMPHONIXX. Ale jesteśmy przekonani, że sporym pod scenę tłumy przyciągną także Rosalie., PlenBe i Bedoes. Repertuar H&M Loves Music zapowiada się więc bardzo różnorodnie, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 

H&M Loves Music: lineup - daty i godziny koncertów 

Tak jak wspomnieliśmy, H&M Loves Music to trzy czerwcowe weekendy. Festiwal startuje 7 czerwca, a ostatnie koncerty zaplanowano na 22 czerwca. Poniżej znajdziecie dokładną rozpiskę koncertów wraz z datami oraz godzinami koncertów. 

Piątek, 7 czerwca 2019 

18:00: otwarcie bram

19:30: start koncertów

Zobacz także:

BASS ASTRAL x IGO | MROZU

Sobota, 8 czerwca 2019 

18:00: otwarcie bram

19:00: start koncertów

JIMEK SYMPHONIXX BIS + GOŚCIE SPECJALNI | ROSALIE.

Piątek, 14 czerwca 2019

18:00: otwarcie bram

19:30: start koncertów

MIUOSH - KOBIETY. | ASFALT RECORDS SHOWCASE: O.S.T.R. + JAN SERCE & MIĘTHA

Sobota, 15 czerwca 2019

18:00: otwarcie bram

19:50: start koncertów

KORTEZ | BARBARA WROŃSKA

Piątek, 21 czerwca 2019

18:00: otwarcie bram

19:30: start koncertów

BEDOES, SOLAR | PLANBE

Sobota, 22 czerwca 2019

18:00: otwarcie bram

20:05: start koncertów

BRODKA | NATALIA PRZYBYSZ

H&M Loves Music: bilety

Bilety na poszczególne koncerty w ramach H&M Loves Music możecie kupić za pośrednictwem serwisu i aplikacji Going. Dostępne będą także miejscu w punkcie sprzedaży biletów. Jeśli jednak chcecie zapewnić sobie miejsce pod sceną, radzimy jednak zaopatrzyć się w bilet wcześniej, gdyż ich pula jest ograniczona. Kolejna istotna informacja jest taka, że bilety na koncerty w ramach H&M Loves Music to jednocześnie vouchery na zakupy w sklepach H&M! Możecie je zrealizować przez cały czerwiec w wszystkich salonach stacjonarnych H&M w Polsce. 

Osoby poniżej 16 roku życia zapraszamy na festiwal z pełnoletnim opiekunem. Natomiast osoby w wieku 16-18 lat za zgodą rodzica lub opiekuna mogą przyjść na imprezę samodzielnie. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie TUTAJ. Z kim widzimy się pod sceną?